up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Донька отця Олександра Клименка прийшла на кастинг четвертого сезону «Голос. Діти»

title
Дитина переможця «Голосу країни-7» продемонструвала свої вокальні здібності

У Києві тривають відкриті кастинги нових сезонів вокальних проектів телеканалу «1+1» «Голос країни» та «Голос. Діти». Про це йдеться на сайті ТСН

«Я підтримую доньку в її прагненнях», - зауважує о.Олександр.

Цієї суботи спробувати свої сили прийшла донька переможця «Голосу країни-7» отця Олександра Анна Клименко. Підопічний Тіни Кароль зізнався, що їхню сім'ю вже впізнають на вулицях, а також розповів, як дівчинка поралася з хвилюванням: «Анюта повністю успадкувала мій характер: донька така ж цілеспрямована і вперта, як я. На кастинг вона їхала з серйозною метою пройти далі, але зізналася мені, що, якщо цього року не вийде, спробує свої сили наступного. Аня, звичайно, трохи хвилювалася, але її підтримувала наша велика сім'я і навіть люди, які прийшли на кастинг та впізнали її.  До того ж, знаю по собі, що це велика честь бути частиною такого масштабного проекту», - поділився Олександр Клименко.
Зазначимо, що вже більше півтори тисячі талановитих дорослих вокалістів і двох тисяч дітей з різних куточків України виступили перед творчою групою проектів, щоб втілити свою мрію - потрапити на головну вокальну сцену країни.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ