up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Двадцятирічна дівчина із Любешівщини пішла добровольцем в АТО

title
Ірина Сухаревич наразі знаходиться в населеному пункті Щастя, що в Луганській області. Її основне завдання там – надавати медичну допомогу військовим на передовій

 Після закінчення місцевої початкової школи у с. Селісок дівчина продовжила навчання у ЗОШ сусіднього села Підкормілля. Згодом отримала диплом за спеціальністю «Фельдшер» у Луцькому базовому медичному коледжі. Про це йдеться на сайті Любешівської районної газети «Нове життя».

На запитання: скільки часу буде у зоні проведення АТО, Ірина впевнено відповідає: «До виведення нашої бригади із передової».

Розуміла, що у зоні проведення антитерористичної операції на Сході України не вистачає медичних працівників. «Усі бояться іти. Та і в мене спочатку виникали сумніви щодо свого вибору. Батьки також були категорично проти… Та це вже - в минулому», - розповідає дівчина. 
Насамперед Ірина пройшла спеціальну військову підготовку протягом місяця у навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна», потім декілька тижнів - у м. Володимир-Волинський. Дівчина зізнається, що нелегко було спочатку адаптуватися до військових умов: підйом о п’ятій годині ранку, фізична посилена підготовка тощо.  
А вже пізніше вона потрапила безпосередньо у зону проведення бойових дій у складі 2-ї роти першого механізованого батальйону 14-ї ОМБр. Їхня бригада знаходиться у «червоній зоні», де з усіх боків чигає небезпека. Ірина працює медиком, її основні обов’язки – надавати якісну медичну допомогу військовим, щоденний огляд бійців, а ще вона – інструктор із тактичної медицини. Зізнається: спочатку було дуже страшно, адже поранення бійців бувають різні. Але за місяць Ірина вже звикла до такої роботи. 

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ