up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

«Весь персонал – в георгіївських стрічках» – дружина Тимощука про його бізнес

Екс-футболіст збірної України волинянин Анатолій Тимощук не має власної позиції. В цьому впевнена його дружина Надія. Так вона характеризує його рішення вшанувати загиблих у Другій світовій війні букетом гвоздик із георгіївською стрічкою

Про це Тимощук сказала в ефірі телеканалу ZIK, пише «Газета по-українськи».

Куди вітер - туди і...

 "В нього є бізнес ресторанний, я не давала на це дозволу, але він дуже хотів. Там на нього хтось давив чи я не знаю... Він відкрив два ресторани... в Санкт-Петербурзі. Там весь персонал - в (георгіївських) стрічках", - зазначила Надія.
Проте вона наголосила, що ці кроки не ґрунтуються на принципових переконаннях. "Біда в тому, що там і позиції немає... Куди вітер - туди і... От є такі люди, - охарактеризувала вона Тимощука. – Якщо тобі не цікаві навіть власні діти, ти їх добиваєш через такі випробування, (в тебе) нема позиції".

19 червня 2017, 14:25
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ