up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Генпрокуратура заявляє про масові страти окупантами людей на Донбасі

Є свідки 134-х таких злочинів

Свідки повідомили про масові страти, скоєні бойовиками «ДНР»/«ЛНР» і військовими РФ на Донбасі. Про це зазначається у відповіді Генеральної прокуратури України (ГПУ) на запит РБК-Україна, інформує УНІАН.

Вказано, що на даний час у досудовому розслідуванні допитано як потерпілих понад 900 осіб, які безпосередньо утримувалися у полоні та зазнали тортур, катування та нелюдського поводження з боку представників терористичних організацій.

Зокрема, потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців та цивільних осіб, 121 з яких на цей час не ідентифіковано.

«Зокрема, потерпілі повідомили, що вони були свідками вбивства 134 військовослужбовців та цивільних осіб, 121 з яких на цей час не ідентифіковано. Разом із тим, під час розслідування виявлені факти вбивства військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації та учасниками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» полонених військовослужбовців та цивільних осіб. На цей час з показань допитаних потерпілих ідентифіковано 13 осіб, що були вбиті учасниками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР»», – вказано у відповіді.

В ГПУ підкреслили, що, відповідно до свідчень, мали місце факти масових вбивств у містах Слов'янськ, Горлівка, Макіївка та в районі Іловайська Донецької області. На причетність до вчинення цих злочинів на даний час слідчим шляхом перевіряється більше десяти осіб з числа бойовиків «ДНР» і «ЛНР» та військовослужбовців Збройних сил РФ.

19 червня 2017, 17:22
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
У польській нафтогазовій компанії PGNiG повідомили, що Росія не повідомила причин падіння якості транспортованого газу
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним послом Держави Ізраїль паном Еліавом Бєлоцерковські
В Тернополі правоохоронці отримали повідомлення: «За кермом Mitsubishi Galant – чоловік у стані алкогольного сп’яніння»
Вибух пролунав вранці у столиці на перехресті вулиць Тургенівська та Полтавська
Чоловіка, який скривдив знайомого, патрульні затримали по гарячих слідах
Чоловіка зарізали на очах у сина за гру на синтезаторі
У Чеському національному банку вважають, що країна може перейти на єдину європейську валюту і вступити до єврозони
У місті наразі нагромаджено 6 500 тонн відходів
Група представників із департаменту Буш-дю-Рон у регіоні Прованс вирішили побувати на Сході України
Артем Федецький поблизу Донецька провів товариську футбольну зустріч з бійцями
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ