up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Бельгії відвідувачі зоопарку… складатимуть звірів із запчастин (фото)

title
За це ще й можна буде одержати приз

У зоопарку бельгійського міста Мехелен відкрилася експозиція з пластмасовими копіями тварин, яких можна побачити на основній території звіринцю. Нова атракція отримала назву «Природа зближує – мистецтво разом із деталями Lego», повідомляє Укрінформ з посиланням на LonelyPlanet.

Усі фігури тварин, які перебувають під загрозою зникнення, спроектував і побудував художник із Нью-Йорка, сертифікований фахівець Lego Шон Кенні.

Зазначається, що всі фігури тварин, які перебувають під загрозою зникнення, спроектував і побудував художник із Нью-Йорка, сертифікований фахівець Lego Шон Кенні.

За інформацією представників зоопарку, виставка Lego Zoo є першою для Європи.

У межах експозиції відвідувачі зможуть створити своїх звірів. А якщо сфотографувати і поширити знімок тварини на сайті зоопарку або в соцмережах, з'явиться шанс виграти приз.

Експозиція працюватиме до 17 вересня 2017 року.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ