up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Українські військові на Донбасі взяли в полон чергову партію «іхтамнєт»

За словами заступника керівника АТО подібні затримання відбуваються доволі часто

Чергових російських військовослужбовців, які «заблукали», затримали на Донбасі. Про це повідомив генерал-майор, заступник керівника АТО Олександр Размазнін журналістам у Краматорську, передає УНІАН з посиланням на «ОстроВ».

Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відсвяткувавши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території.

«Останнє затримання було вчора. Випускники Санкт-Петербурзької медичної академії, відсвяткувавши День медика, переплутали напрямок і опинилися на нашій території. Затримуємо (росіян-військовослужбовців), багато затримуємо. Але річ у тому, що не все ми можемо видавати в пресі. У нас забирають цих затриманих певні структури. Наше завдання – воювати. Затримати і віддати. Решта – не наша справа», – сказав він.

Генерал-майор зазначив, що затримання російських військовослужбовців у зоні АТО відбуваються досить часто, просто інформація про це не оприлюднюється в пресі.

«Регулярно затримуємо, сказати щодня – це буде неправда, але досить часто», – сказав Размазнін.

19 червня 2017, 18:59
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ