up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Сотня волинянок прагнуть стати патрульними й ловити бандитів

Загалом у Луцьку та Ковелі вже подано понад 300 заяв, третина з них – від жінок

За період 12-19 червня на сайті Патрульної поліції України подано 314 заяв громадян, які хочуть стати інспекторами Патрульної поліції Луцька та Ковеля.

27-річний лучанин Максим розповів, що постійно слідкує за роботою Патрульної поліції Луцька і позитивно її оцінює. Після перебування в зоні АТО чоловік і сам вирішив долучитися до змін в країні та зареєстрував заяву.

З них 195 осіб подали заяви в місто Луцьк і 119 – в Ковель. У середньому, 45 осіб за день подають свої заяви. Понад 30% заяв подано від жінок, повідомляє Патрульна поліція Луцька.

27-річний лучанин Максим розповів, що постійно слідкує за роботою Патрульної поліції Луцька і позитивно її оцінює. Після перебування в зоні АТО чоловік і сам вирішив долучитися до змін в країні та зареєстрував заяву на сайті http://80.91.161.100/

Сьогодні він приніс документи до Управління патрульної поліції у м. Луцьку (вул. Залізнична, 15). 

Набір у Луцьку та Ковелі триває: http://80.91.161.100/

19 червня 2017, 18:50
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Звіринець переходить на осінньо-зимовий графік роботи
За словами Президента України, людину на окупованих територіях можуть вбити лише тому, що вона ходить до «неправильної» церкви, говорить «неправильною» мовою або якщо вона просто незгодна
Співака шпиталізували для проведення надскладної операції
«Піонером» має стати Новосибірська область
А священик із села Житнівка отримав золотий наперсний хрест
Гіганта виплекав 21-річний росіянин
Рівняни дотиснули суперника лише в екстра-таймах
Гастрофіброскоп Olympus GIF E3 придбали завдяки новій системі збору благодійних внесків, яку допоміг запровадити фонд «СтопРак»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ