up-arrow

«Будівельники Чорнухи» — знову королі у волинському футболі

title
Утретє поспіль чемпіоном області стає «Луцьксантехмонтаж №536», який тренує уславлений колись гравець ФК «Волинь» Олег Федонюк. Так само втретє поспіль «срібло» першості виборює боратинська «Ласка». А «бронзу» – як і торік – знову приміряли гравці ковельського клубу ФЦ «Ковель-Волинь»

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

З першого погляду, все дуже передбачувано і нецікаво. Проте це не зовсім так. Насправді, інтрига була ще та! Приміром той-таки «ЛСТМ №536» в останньому турі – аби не залежати від суперників і гарантувати собі чемпіонство – мав перемагати на виїзді «ДЮСШ-ВІК». Проте на 61-й хвилині лучани пропустили першими! Хоча згодом таки забили два голи і здобули вольову перемогу – 2:1!

Натомість ФЦ «Ковель-Волинь» мав прекрасні шанси посісти другу позицію. Проте в двох очних поєдинках із прямим конкурентом – боратинською «Ласкою» (матч заключного, 28-го туру, і пропущений – 23-го) – спромоглися здобути лише одне очко.
Відзначимо також четверту позицію у групі 1 (тобто, серед найсильніших команд) «Стиру» зі Старого Чорторийська. Здавалося б, місце навіть не призове. Та якщо зважати на співвідношення фінансових можливостей та матеріально-технічних умов стирян і деяких їхніх суперників (приміром, команда знаної будівельної компанії і династії Віктора та Ігоря Чорнух – «ЛСТМ №536») – хлопці зі Старого Чорторийська все-одно молодці! Адже зуміли увірватися в еліту волинського футболу на «голому ентузіазмі».
Щодо групи 2 (де виступали слабші команди за підсумками першого етапу змагань), то трійка призерів має такий вигляд: горохівський «Агропродукт», «Турія» з Турійського району та любомльський «Рубіж». Хоча й тут боротьба була запеклою. Подивіться лише на підсумкову турнірну таблицю: другу і шосту команду розділяє лише п’ять очок!
А чого лише варта напруга матчу останнього туру між лідером та аутсайдером – горохівським «Агропродуктом» та шацьким «Світязем». Вже на 26-й хвилині горохівчани повели 3:0. Здавалося б, справу зроблено. Проте шачани були іншої думки! До перерви розмочили рахунок, а у другому таймі забили ще два – 3:3! Звісно, дуже кортіло забити й четвертий – проте таки пропустили його у власні ворота – 3:4.
До речі, напрочуд цікавим є «добір» прізвищ гравців, які забили у цьому матчі більшість голів. За «Агропродукт» хет-триком відзначився Михайло Жук, а ще один гол на свій рахунок записав Роман Крот. Натомість у складі шачан третій гол на рахунку Ігоря Борсука. А одним із асистентів арбітра був Назарій Лисиця. Одним словом: прекрасний футбол, прекрасні гравці з чудовими й колоритними прізвищами і, звісно, хороша нагода повторити свої знання з живої природи.
А от щодо гонки бомбардирів, то її виграв якраз гравець «Стиру» зі Старого Чорторийська Петро Петрук – 25 влучних пострілів!

Підсумок гонки бомбардирів (зведені дані з обох груп):
Петро Петрук («Стир») – 25 голів; Олександр Ліщук (ФЦ «Ковель-Волинь») – 21; Тарас Кабанов («ЛСТМ №536»), Вадим Могилецький та Владислав Полетій (обидва «ДЮСШ-ВІК») – по 20.

Кубок Волині.
Півфінальні матчі:
«Надія» (Хорів) – «ДЮСШ-ВІК» (Володимир-Волинський) – 0:3;
 ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – «Стир» (Старий Чорторийськ) – 3:1.
Як бачимо чинний володар трофею – «Стир» зі Старого Чорторийська (який минулого сезону виграв не лише Кубок, а й Суперкубок Волині) – склав свої повноваження у півфіналі.
Тож 9 липня у фінальному поєдинку за Кубок Волині-2017 на стадіоні СОК «Шахтар» у Нововолинську зійдуться «ДЮСШ-ВІК» та ФЦ «Ковель-Волинь».

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підопічні Ярослава Комзюка здобули перше очко в Першій лізі, хоча на дебютний гол ще доведеться зачекати
Силач із поліської глибинки Іван Макаренко став 5–разовим чемпіоном України, срібним призером Європи та дворазовим віце–чемпіоном світової першості. Хоча тренується майстер спорту… у маленькій «каптьорці»!
Рівняни — ​після 22-річної перерви — ​зіграли перший матч в «еліті» українського футболу
«Червоно-білі» мінімально програли стартовий поєдинок у Першій лізі
Зміна головного тренера відбулася за два дні до старту сезону в Першій лізі
«Динамо» знову не дало ради донецьким латиноамериканцям
Зібрав 21 команду з України та Білорусі фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата-2017»
1 липня на змаганнях зі спортивної ходьби в обласному центрі Волині зустрілися найсильніші легкоатлети нашої держави
Після 22-річної перерви рівненський клуб повертається у найсильніший чемпіонат країни. В останньому контрольному поєдинку підопічні Юрія Вірта розтрощили сусідів і принципових суперників – луцьку «Волинь», яка, навпаки, понизилась у статусі
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою