up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Журналісти зі Сходу вивчали життя волинян

“Реформи в Україні очима журналістів регіональних ЗМІ”. Цей проект реалізують у різних областях країни. Зокрема, представники мас-медіа зі сходу вивчали на Волині досвід євроінтеграційних процесів

Нині популярними в Україні стали поїздки задля обміну досвідом журналістів із різних регіонів країни. Цього разу на Волинь прибули медійники з Харківської, Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Сумської областей. Їх цікавить, як і з чим волинські підприємства виходять на світовий ринок. Найперше журналісти відвідали одне з найбільших підприємств краю – “Модерн-Експо”.

Медійники поцікавились, чому Луцьк не має прямого залізничного сполучення з більшістю обласних центрів.

Боратинська сільська рада, що під Луцьком — одна з найбільш самодостатніх в області. Це і сучасна амбулаторія сімейної медицини, спортивна інфраструктура, відремонтовані дороги й вуличне освітлення. Досвід добровільного об’єднання територіальних громад на Волині теж охоче вивчали гості.

– Тут є досвід, який у нас ще не розпочався, – каже головний редактор газети “Время” (Станиця Луганська) Олена Пономарьова. – Тож є чому повчитися і презентувати вдома наші напрацювання.

Під час зустрічі з представниками виконавчої влади області медійники поцікавились, чому Луцьк не має прямого залізничного сполучення з більшістю обласних центрів. Зі слів чиновників, розвиток інфраструктури – серед пріоритетів для Волині. Зокрема, згадали нещодавно запроваджений потяг “Ковель-Холм”.

 Керівники управлінь і департаментів облдержадміністрації розповіли журналістам про євроінтеграційну та інвестиційну діяльність, аграрні, інфраструктурні й туристичні можливості регіону, інформує Волинське телебачення.

16 липня 2017, 15:21
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
Андрій та Роман Матвійчуки служать у підрозділах 14-ї окремої механізованої бригади
Згодом у «автолюбителя» знайшли пістолет і цілу жменю таблеток «екстазі»
Зуміли відчинити поламаний замок і визволити жінку, яка разом з дитиною перебувала у квартирі
Загалом від початку доби незаконні збройні формування 19 разів порушили перемир’я
Адже рук у нього лише дві – а треба було мати п’ять…
«Гірники» відриваються від італійського «Наполі», який поступився англійському «Манчестер Сіті»
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ