up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Бойовики не пустили в окуповане Сєдове спостерігачів ОБСЄ

Бойовики заборонили членам місії ОБСЄ проїзд до населеного пункту Сєдове, пояснюючи, що «це прикордонна зона, у якій діє особливий статус в'їзду-виїзду»

На блокпості, розташованому приблизно за 1,2 км на північний захід від підконтрольного "ДНР" смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя), озброєні члени "ДНР" знову зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдового.

Про це повідомляється у звіті місії ОБСЄ, пише Укрінформ.

"На блокпості, розташованому приблизно за 1,2 км на північний захід від підконтрольного "ДНР" смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя), озброєні члени "ДНР" знову зупинили патруль СММ і не дозволили йому проїхати далі дорогою в напрямку Сєдового, посилаючись на накази від своїх командирів", - йдеться у звіті. 

Як зазначається, пізніше того дня один із бойовиків у цивільному одязі на тому ж блокпості в Сєдовому зупинив інший патруль СММ і заявив, що для в'їзду в селище необхідно отримати попередній дозвіл від структури "ДНР", оскільки Сєдове є "прикордонною зоною, у якій діє особливий статус в'їзду-виїзду".

Незадовго після цього три озброєні чоловіки у формі військового типу підійшли до патруля ОБСЄ. 

"Вони відмовилися представитися і в агресивній формі вимагали, щоб спостерігачі залишили цей район. Патруль СММ поїхав із блокпосту", - додали у місії. 

Також раніше того дня СММ звернулася до Спільному центру з проханням супроводжувати патруль місії до Сєдового, але прохання було відхилене.

16 липня 2017, 16:14
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ