Курси НБУ $ 39.78 € 42.31

Волошина і Яхно завоювали третю медаль для України на чемпіонаті світу з водних видів спорту

Наші спортсменки завоювали бронзу в технічній програмі дуетів у синхронному плаванні

Українки за свій виступ набрали від суддів 92.6482 бали. Наші спортсменки відстали на 2.4033 бали від переможниць.

У Будапешті завершилися змагання в технічній програмі дуетів синхронного плавання в рамках чемпіонату світу з водних видів спорту, де українки Анна Волошина та Єлизавета Яхно завоювали бронзові медалі, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт турніру.

Чемпіонками світу в цьому виді програми стали Світлана Колесніченко та Олександра Пацкевич з Росії. На 2-му місці - дует з Китаю.

Як повідомлялось, напередодні збірна України завоювала дві бронзи чемпіонату світу.

Чемпіонат світу з водних видів спорту в Будапешті триватиме до 30 липня.