up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Волині рятувальники «надокучають» відпочивальникам

Тривають просвітницькі заходи щодо запобігання трагедіям на воді

Фахівці ДСНС відвідали дитячий табір відпочинку протитуберкульозного санаторію «Згорани» в однойменному селі, де провели інструктажі з питань безпеки життєдіяльності з вихованцями та персоналом закладу.

16 липня співробітники Любомльського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактично-роз’яснювальну роботу з питань безпечного відпочинку на водоймах серед громадян, які відпочивали на озері Згорани Любомльського району, повідомляє ДСНС.

Співробітники Служби порятунку нагадали громадянам основні правила безпечного відпочинку та вручили листівки з правил безпеки.

Також фахівці ДСНС відвідали дитячий табір відпочинку протитуберкульозного санаторію «Згорани» в однойменному селі, де провели інструктажі з питань безпеки життєдіяльності з вихованцями та персоналом закладу.

Рятувальники наголосили на посиленій увазі до вимог безпеки під час відпочинку на воді. Крім того, нагадали, як запобігти пожежам в екосистемах, перебуваючи у лісі та на відкритих територіях, а також розповіли про алгоритм дій під час виявлення підозрілих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними.

 

16 липня 2017, 17:59
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Суть проста: відтискаєшся від землі вісім разів – жертвуєш від 100-та гривень – передаєш естафету ще двом людям чи організаціям
Порядок забезпечуватимуть 49 новобранців – серед них 10 дівчат
Приміщення опинилося в переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню
Та ще й одержала від поліцейських сувеніри
Головний тренер луцької «Волині» з оптимізмом дивиться у майбутнє
За 6 місяців було видобуто 12,5 млн тонн
Хлопець 3 роки проведе у в'язниці
19 квітня Міжнародний суд задовольнив запит України про запровадження тимчасових заходів щодо Криму (зокрема, Росія має скасувати заборону Меджлісу), але не задовольнив щодо Донбасу
Втім, більшість опитаних мешканців обласного центру вболівають за киян, але віддають перевагу гірникам
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ