up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Волині рятувальники «надокучають» відпочивальникам

Тривають просвітницькі заходи щодо запобігання трагедіям на воді

Фахівці ДСНС відвідали дитячий табір відпочинку протитуберкульозного санаторію «Згорани» в однойменному селі, де провели інструктажі з питань безпеки життєдіяльності з вихованцями та персоналом закладу.

16 липня співробітники Любомльського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели профілактично-роз’яснювальну роботу з питань безпечного відпочинку на водоймах серед громадян, які відпочивали на озері Згорани Любомльського району, повідомляє ДСНС.

Співробітники Служби порятунку нагадали громадянам основні правила безпечного відпочинку та вручили листівки з правил безпеки.

Також фахівці ДСНС відвідали дитячий табір відпочинку протитуберкульозного санаторію «Згорани» в однойменному селі, де провели інструктажі з питань безпеки життєдіяльності з вихованцями та персоналом закладу.

Рятувальники наголосили на посиленій увазі до вимог безпеки під час відпочинку на воді. Крім того, нагадали, як запобігти пожежам в екосистемах, перебуваючи у лісі та на відкритих територіях, а також розповіли про алгоритм дій під час виявлення підозрілих предметів, що можуть бути вибухонебезпечними.

 

16 липня 2017, 17:59
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вилучено «сонячного каміння» на півмільйона гривень
Обидва маршрути дісталися одному перевізнику
Вчора на Рівненському загальновійськовому полігоні 26 представників ЗМІ з різних куточків України вдосконалювали навички стрільби з РПГ та стрілецької зброї
На подолання дистанції їй знадобилося менше семи з половиною годин
Вже знайшли майже чотири сотні таких людей
Чоловік чесно зізнався: хотів розжитися «дармовою» деревиною
Сьогодні зранку гірники відокремленого підрозділу «Шахта №9» ДП «Волиньвугілля» відмовилися опускатися під землю, щоб добувати вугілля
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ