up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Студент винайшов універсальну зарядку, якій не потрібна розетка (Фото, відео)

title
Вартість HandEnergy (на фото) становитиме 79 доларів

Білоруський студент Михайло Вага винайшов кишеньковий генератор електрики HandEnergy, який дозволяє заряджати гаджети без використання розетки. Про це повідомляє Захід.net із посиланням на InternetUA.

Сам пристрій студент, який перейшов на 4-й курс БНТУ, винайшов ще два роки тому.

Як зазначається, сам пристрій студент, який перейшов на 4-й курс БНТУ, винайшов ще два роки тому. Тепер він зміг його сконструювати і підготувати для виробництва.

Пристрій нагадує за формою іграшку Powerball: його потрібно розкручувати, щоб отримати електроенергію. В основі зарядки HandEnergy знаходиться потужний ротор, який запускається поворотом стартового кільця. Швидкість обертання складає 5 тис. обертів за хвилину. Він продукує електроенергію, яка трансформується в струм.

Кишеньковий генератор обладнаний акумулятором на 1000 мАг і USB-роз'ємом в 5В - від нього можна зарядити будь-які гаджети, починаючи від смартфонів і планшетів, закінчуючи «розумними» годинниками, фітнес-трекерами і камерами.

Гомельський студент успішно зібрав кошти на виробництво пристрою і тепер планує продавати його скрізь – від США до Японії – https://www.youtube.com/watch?v=3jB2GmrgRnQ :

Перевага HandEnergy над зовнішніми акумуляторами полягає в тому, що генератор не потрібно заряджати – енергія виробляється при обертанні і накопичується всередині пристрою. Крім того, пристрій допомагає тренувати м’язи рук і грудні м’язи. Спочатку пристрій задумувався, як звичайна зарядка, але потім навколо нього з’явилася ціла екосистема і програма з безліччю функцій. Користувач може бачити рівень заряду, встановлювати рівень генерації енергії, а також подивитися статистику і знайти себе в топ-100 всіх користувачів HandEnergy. Гаджет схожий на гіроскопічний тренажер – і його дійсно можна використовувати для тренувань.

Команда розробників завершує збір коштів на виробництво першої партії пристроїв на Indiegogo. Коли HandEnergy отримають всі, хто брав участь у краудфандинговій кампанії, їх продаватимуть через інтернет і оптові мережі. За словами винахідника, зараз до нього звертаються оптові розповсюджувачі з усіх континентів. Вартість HandEnergy становитиме 79 доларів.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ