up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Гройсман: в Україні почали зловживати залученням іноземців у владу

"Я вважаю, що Україну повинні будувати українці".

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що в Україні почали зловживати залученням іноземців у владу.

Україну повинні будувати українці. Не без того, що ми можемо запрошувати тих чи інших відомих фахівців. Але взагалі-то, ми повинні побудувати власний дім самостійно, і це дуже важливо.

Про це він заявив в ефірі 112 каналу, пише LB.ua.

"Я думаю, ми колись, у певний період часу, почали зловживати цим. Я вважаю, що Україну повинні будувати українці. Не без того, що ми можемо запрошувати тих чи інших відомих фахівців. Але взагалі-то, ми повинні побудувати власний дім самостійно, і це дуже важливо. Так, ми будемо помилятися, так, ми можемо щось зробити не так, як це робили інші країни, але я глибоко переконаний, що все, що ми повинні зробити, ми повинні пропустити через своє серце - тоді ми будемо це цінувати", - сказав він.

На його думку, кожна держава має свій унікальний досвід і Україна повинна мати свій.

Нагадаємо, що в першому Кабміні Арсенія Яценюка іноземців не було, але вже в другому посаду міністра економіки отримав литовець Айварас Абромавичус, міністра охорони здоров'я - грузин Олександр Квіташвілі, а міністра фінансів - американка українського походження Наталія Яресько.

У той період високі посади в структурі МВС отримали грузинки Ека Згуладзе і Хатія Деканоїдзе. Заступником генпрокурора свого часу був грузин Давид Сакварелідзе, а посаду глави Одеської ОДА займав грузин Михайло Саакашвілі.

Зараз з іноземців у владі залишилися не всі. Серед них - американка українського походження Уляна Супрун в Міністерстві охорони здоров'я, грузин Гізо Углава в НАБУ. Укрзалізницею другий рік керує поляк Войцех Бальчун.

17 липня 2017, 08:08
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ