up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Рівненський губернатор найшов собі заступника за 9 тис. гривень

title
Рівненський губернатор Муляренко призначив заступником Ундіра

Йому встановлено посадовий оклад у розмірі 8 850 гривень за штатним розкладом, а також надбавку 600 гривень за 5-й ранг державного службовця й надбавку в розмірі 18% від ставки за 6-річний стаж на державній службі.

Як повідомляє Depo.Львів голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко призначив своїм заступником Віталія Ундіра. Про це йдеться в розпорядженні голови обладміністрації.

36-річного Ундіра, що очолював до цього департамент соціального захисту обладміністрації, призначено заступником за результатами конкурсу.

В 2010-2015 роках він займав посаду першого заступника мера Острога, після чого працював головою Острозької районної державної адміністрації.

Відповідно до тексту розпорядження про призначення Ундіра, йому встановлено посадовий оклад у розмірі 8 850 гривень за штатним розкладом, а також надбавку 600 гривень за 5-й ранг державного службовця й надбавку в розмірі 18% від ставки за 6-річний стаж на державній службі.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ