up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Через повені на північному сході Китаю загинули 18 людей

title
Ще 18 осіб вважаються зниклими без вісті

До теперішнього часу в місті Цзілінь, де спостерігається масштабне підвищення рівня води, на боротьбу з повенями прибуло понад 32 тис. чоловік.

В результаті сильних проливних дощів, які обрушилися на провінцію Цзилінь, що в Північно-Східному Китаї, загинули 18 людей і ще стільки ж вважається зниклими безвісти. Про це повідомляє Сіньхуа, посилаючись на місцевий штаб по боротьбі з повенями і посухою, пише РБК-Україна.

Як зазначається, потужні зливи обрушилися на центральні і східні райони провінції Цзілінь з 13 по 14 липня. В результаті погодних змін з провінції були евакуйовані 114,74 тис. осіб.

До теперішнього часу в місті Цзілінь, де спостерігається масштабне підвищення рівня води, на боротьбу з повенями прибуло понад 32 тис. чоловік. Таким чином, в місті вже відновлено 15 мостів, а також відновлено роботу 37 комунікаційних базових станцій і 23 трансформаторів.

Як повідомлялося раніше, ще до 15 липня в провінції від злив постраждали 316 тис. Осіб. Більше 120 тис. людей були евакуйовані в терміновому порядку. Вода зруйнувала понад 12 тис. Будинків, 31,5 тис. гектарів сільськогосподарських угідь виявилися затопленими, майже 202 км доріг розмиті.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ