up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Сьогодні Україна і Молдова відкриють перший спільний КПП

Контрольний пункт пропуску "Кучурган - Первомайськ" знаходиться в Роздільнянському районі Одеської області

В 11:00 генеральний директор державного підприємства "Національні інформаційні системи" Станіслав Лур'є дасть прес-конференцію "Реєстри Мін'юсту під час вірусної атаки Petya.A не постраждали".

Сьогодні Україна і Молдова відкриють перший спільний контрольний пункт пропуску "Кучурган - Первомайськ" в Роздільнянському районі Одеської області. Про це повідомляють Українські новини.

В 11:00 генеральний директор державного підприємства "Національні інформаційні системи" Станіслав Лур'є дасть прес-конференцію "Реєстри Мін'юсту під час вірусної атаки Petya.A не постраждали", в ході якої розповість про захист реєстрів Міністерства юстиції від вірусних атак.

Також у понеділок Президент Петро Порошенко почне триденний візит до Грузії, де відвідає бізнес-форум "Грузія - Україна", а також зустрінеться з Президентом Георгієм Маргвелашвілі, прем'єр-міністром Георгієм Квірікашвілі і головою парламенту Іраклієм Кобахідзе для підписання двосторонніх угод з інвестиційного співробітництва.

17 липня 2017, 09:43
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ