up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

«Літня школа мистецтв» у Володимирі-Волинському завершилася майстер-класом із батику (фото)

title
Ідейними натхненниками створення школи та її організаторами стали Ірина Надюкова-молодша та її мама Ірина Надюкова-старша

Ірина Надюкова молодша, яка свого часу навчалася за обміном у США, навіть «вибила» на міську Літню школу мистецтв американський грант.

Майстер-класом із батику завершила свою роботу Володимир-Волинська «Літня школа мистецтв», ідейними натхненниками створення якої, а також її організаторами, стали Ірина Надюкова (донька) та Ірина Надюкова старша (мама) – викладач Володимир-Волинської дитячої художньої школи, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Ідею створення та діяльності такої школи підтримав виконавчий комітет міської ради, а Ірина Надюкова молодша, яка свого часу навчалася за обміном у США, навіть «вибила» на міську Літню школу мистецтв американський грант.

На завершення діяльності школи, принаймні, в цьому році, і на знак вдячності за ентузіазм та роботу заступник Володимир-Волинського міського голови Лариса Кулікова вручила Ірині Надюковій молодшій Подяку Володимир-Волинського міського голови, квіти та солодощі, після чого з охотою долучилася до майстер-класу.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ