up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Волині відкрили три нових лісових дороги

title
На базі ДП «Колківське ЛГ», ДП «Поліське ЛГ» та ДП «Маневицьке ЛГ» відбулася виїзна виробнича семінар–нарада директорів лісогосподарських підприємств

Загалом цього дня було введено в експлуатацію 22,5 км лісових доріг.

На базі ДП «Колківське ЛГ», ДП «Поліське ЛГ» та ДП «Маневицьке ЛГ» відбулася виїзна виробнича семінар–нарада директорів лісогосподарських підприємств, повідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Її провів начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко разом зі своїми заступниками Віктором Сахнюком та Олександром Рибчинським. Окрім директорського корпусу, до семінару–наради на певних етапах долучалися сільський голова Велико–Оснівської сільської ради Сергій Ковбасюк та сільський староста села Галузія Маневицького району Іван Шпак, лісничі та майстри лісу.

Головною темою семінару–наради була розбудова лісотранспортної дорожньої мережі. Цього дня начальник лісоуправління Олександр Кватирко з директорами та сільськими головами перерізали три стрічки, відкривши три дороги у масивах усіх трьох лісогосподарств. Загалом цього дня було введено в експлуатацію 22,5 км лісових доріг. Разом проінспектували якість дорожнього полотна, оглянули інфраструктуру – знаки, вказівники, інформаційно–просвітницькі білборди, рекреаційні пункти, пожежні водойми. Інтенсивний графік роботи дозволив висвітлити цілий ряд інших надзвичайно важливих для лісогосподарювання тем. Зокрема, організатори семінару–наради особливу увагу загострили на методах лісовідновлення та доглядах за культурами.

Не залишилися поза увагою новітні методики заготівлі деревини. Учасники семінару–наради також познайомилися з веденням еклектронного обліку деревини. А ще відвідали відбудоване Колківське та капітально реконструйоване Осницьке лісництва. Не оминули увагою і тему ведення мисливського господарства, побувавши на мисливському комплексі ДП «Маневицьке ЛГ», де оглянули вольєр для диких свиней, фазанарій, будиночок мисливця.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ