up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

На Донбасі кавказькі та російські військові побили один одного

У результаті бійки декілька осіб отримали травми різного ступеня важкості, а одного військовослужбовця доставлено до лікарні з ножовим пораненням

"У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті", - йдеться у повідомленні.

На Донбасі між військовослужбовцями кавказької національності та росіянами сталась бійка, одного військового поранили ножем. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає УНН.

"У з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ почастішали випадки ворожнечі на міжетнічному (міжнаціональному) підґрунті", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 16 липня цього року між військовослужбовцями кавказької національності та росіянами "1-ї окремої мотострілецької бригади (Кальміуське) 1-го АК" виникла бійка, в результаті якої декілька осіб отримали травми різного ступеня важкості, а одного військовослужбовця доставлено до лікарні з ножовим пораненням.

Нагадаємо, російське командування обмежує перебування кадрових військовослужбовців Збройних сил Росії у десятикілометровій зоні від лінії зіткнення задля недопущення втрат особового складу.

17 липня 2017, 13:12
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ