up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

«Не хочу нікого ображати, але при Романюку не смерділо»

Про це заявив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик під час обговорення проблеми з неприємним запахом в обласному центрі

Кость ГАРБАРЧУК

Після перевірки ряду підприємств, однією з основних причин неприємного запаху є робота та ТзОВ «Біопаливно-енергетична компанія» та ПАТ «Гнідавський цукровий завод».

На оперативній нараді з інформацією про джерела смороду в Луцьку виступав начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук. За його словами, після перевірки ряду підприємств, однією з основних причин неприємного запаху є робота та ТзОВ «Біопаливно-енергетична компанія» та ПАТ «Гнідавський цукровий завод».

Також додатково цьому сприяли очисні споруди в селах Вишків, Княгинінок та Рокині. Його доповідь коментував голова ОДА Володимир Гунчик, який розкритикував міську владу обласного центру.

Нинішній секретар Луцькради Григорій Пустовіт, присутній на селекторній нараді в студії, у відповідь почав звинувачувати обласну виконавчу владу, на що керівник облдержадміністрації відповів:

– Не хочу нікого ображати, але при Романюку не смерділо! – й попросив вимкнути мікрофон Григорію Пустовіту.

17 липня 2017, 13:24
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ