up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Скільки коштувала кібератака для світу?

Глобальна хакерська атака наприкінці червня спричинила світові втрати оцінювані у 53 мільярди доларів

Такі дані подали аналітики Lloyd's of London i Cyence, пише польське видання rp.pl.

Глобальна кібернетична атака може допровадити до втрат у міжнародній економіці на рівні 53 мільярди доларів. Це відповідає рівню природної катастрофи, на кшталт урагану Санді у 2012 році.

"Глобальна кібернетична атака може допровадити до втрат у міжнародній економіці на рівні 53 мільярди доларів. Це відповідає рівню природної катастрофи, на кшталт урагану Санді у 2012 році", - цитує аналітиків агенція  Reuters.

У представленому аналізі спеціалісти зосередилися на потенційних фінансових втратах від порушень систем безпеки в хмараних технологіях та на атаках на операційні комп’ютерні системи, які керують виробничими закладами по цілому світі.

  • - Оскільки кібернетичні атаки є віртуальними, то трудно зрозуміти, як вони будуть впливати на великі структури та події, - підкреслила Інга Беалє, шеф Lloyd's of London.
  • Атаки на системи у багатьох фірмах світу мали місце 27 червня. Найбільше хакери нашкодили нафтовим, енергетичним, телекомунікаційним, фармацевтичним компаніям та державним інституціям.
  • Країною, яка найбільше потерпіла, була Україна. Потерпіла також Росія та багато західних країн. Вірус, який шифрував комп’ютери та домагався конкретних сум за розблокування даних, був зачислений до нової родини комп’ютерних вірусів. Kaspersky Lab назвав його ExPetr.
17 липня 2017, 14:15
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Щоправда, тривалий час йому вдавалося маскуватися під симпатичну молоду жінку  
Найбільшим попитом в Європі користуються суниця і полуниця з України
Вчора, 16 жовтня, під час санкціонованого обшуку працівники поліції вилучили в жителя райцентру Турійськ рапіру. За фактом незаконного поводження зі зброєю проводиться досудове розслідування за ч. 2 ст. 263 Кримінального кодексу України
Президент Петро Порошенко називає абсолютно неприйнятим захоплення вертолітного майданчика на Парковій дорозі
8-річний хлопчик з Тернополя захистив свою квартиру від пограбування
Матіос пояснив, який подарунок Рада зробила російським терористам
Законопроект про медичну реформу розрахований на багатих жителів України. Якщо є гроші - йдеш і платиш, як у тебе немає грошей - то йди і вмирай
Цуманська селищна виборча комісія об’єднаної територіальної громади зареєструвала 130 кандидатів у депутати до відповідної селищної ради та 4 кандидати на посаду Цуманського селищного голови ОТГ
Лучани програють вдруге поспіль
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ