up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Українські прикордонники здобули третє місце на змаганнях з дисципліни «Cross feet» (відео)

Всього у ньому взяли участь 9 команд

Всього у ньому взяли участь 9 команд, з них по дві - від Корпуса морської піхоти США та Морської піхоти ВМС України, по одній - від Збройних сил Грузії, морської піхоти Румунії, Національної гвардії України та Академії сухопутних військ України.

Учора на загальновійськовому полігоні «Широкий Лан», в рамках міжнародних навчань «Sea Breeze», відбулось спортивне змагання з дисципліни «Cross feet». Це традиційне спортивне змагання, яке практикується у всьому світі, і переважно у США. Воно включає в себе естафетні вправи на силу, витримку та швидкість, повідомляє ютуб-канал ДПСУ.

 

Всього у ньому взяли участь 9 команд, з них по дві - від Корпуса морської піхоти США та Морської піхоти ВМС України, по одній - від Збройних сил Грузії, морської піхоти Румунії, Національної гвардії України та Академії сухопутних військ України. Команду від Державної прикордонної служби України представляли військовослужбовці Прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського загону.

В ході запеклої боротьби команда прикордонників посіла третє місце, на другому опинилась команда академії Сухопутних військ і перше місце зайняла команда морських піхотинців США.

17 липня 2017, 14:46
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
І не пошиті швачками у Вологді чи Рязані – а престижного західного бренду
Тепер військові пильнують, аби пернату малечу не зачепило їхнє ж кошеня
Російсько-терористичні формування не збираються дотримуватись мирних домовленостей
Загалом йдеться про один мільйон 300 тисяч гривень
Викрали 19 металевих плит з написами прізвищ та ініціалів загиблих воїнів часів Другої світової війни
Український нападник вийшов на поле у перерві
Таке нещастя спіткало родину Хомичів із села Столинські Смоляри Любомльського району. Люди залишилися без даху над головою
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ