up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Президент Порошенко відвідав флагман ВМС України – фрегат «Гетьман Сагайдачний» (фото)

title
Корабель бере участь у міжнародних військово-морських навчаннях «Сі Бриз-2017»

Президент України Петро Порошенко сьогодні, під час робочої поїздки до Одеської області, відвідав флагман Військово-морських сил Збройних сил України фрегат «Гетьман Сагайдачний», який бере участь, повідомляє УНІАН

Верховний головнокомандувач поспілкувався з керівниками вітчизняних Військово-морських сил, Генштабу і Міноборони, а також з офіцерським і рядовим складом флагманського корабля.

Верховний головнокомандувач поспілкувався з керівниками вітчизняних Військово-морських сил, Генштабу і Міноборони, а також з офіцерським і рядовим складом флагманського корабля. 

10 липня в Україні стартували міжнародні військово-морські навчання «Сі Бриз-2017», які проводяться в рамках програми «Партнерство заради миру» відповідно до програми двостороннього співробітництва між міністерствами оборони України і США на поточний рік. У навчаннях беруть участь представники 16 країн, зокрема, понад 3 тисячі військовослужбовців, з яких 800 – американські військові, та близько 30 одиниць авіаційної техніки, близько 30 бойових кораблів, катерів, суден забезпечення.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кращі правоохоронці місяця одержали перехідні відзнаки
Суть проста: відтискаєшся від землі вісім разів – жертвуєш від 100-та гривень – передаєш естафету ще двом людям чи організаціям
Порядок забезпечуватимуть 49 новобранців – серед них 10 дівчат
Приміщення опинилося в переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню
Та ще й одержала від поліцейських сувеніри
Головний тренер луцької «Волині» з оптимізмом дивиться у майбутнє
За 6 місяців було видобуто 12,5 млн тонн
Хлопець 3 роки проведе у в'язниці
Втім, більшість опитаних мешканців обласного центру вболівають за киян, але віддають перевагу гірникам
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ