up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Україна готова допомогти Молдові відновити контроль над Придністров’ям

Про це заявив Президент України Петро Порошенко

Україна готова сприяти відновленню територіальної цілісності і суверенітету Молдови. Таку заяву зробив у понеділок Президент України Петро Порошенко на спільному з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом брифінгу для ЗМІ в Одеській області.

Україна готова сприяти відновленню територіальної цілісності і суверенітету Молдови.

«Ми, Україна, готові максимально сприяти відновленню територіально цілісності, суверенітету Республіки Молдова і робити все для того, щоб відновити те, що 25 років тому було спровоковано і має такі важкі наслідки для сотень тисяч людей, які сьогодні проживають в Придністров'ї», – цитує Порошенка Українська правда з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

У свою чергу, прем'єр-міністр Молдови назвав заяви про «блокаду» Придністров'я Україною та Молдовою спекуляціями.

«Дивно чути різного роду спекуляції щодо так званої блокади Придністров'я з боку молдовської та української влади. Ми повинні подивитися на те, що експорт своєї продукції в Україну, наприклад, в 2015-2016 роках склав майже 10 млн доларів з цієї території, а 60% від загального експорту з цього регіону був в країни ЄС», – сказав Філіп.

Як повідомлялося, 17 липня Порошенко і Філіп відкривають спільний контрольно-пропускний пункт «Кучурган – Первомайськ» на придністровському сегменті українсько-молдовського кордону.

17 липня 2017, 17:44
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вилучено «сонячного каміння» на півмільйона гривень
Обидва маршрути дісталися одному перевізнику
Вчора на Рівненському загальновійськовому полігоні 26 представників ЗМІ з різних куточків України вдосконалювали навички стрільби з РПГ та стрілецької зброї
На подолання дистанції їй знадобилося менше семи з половиною годин
Вже знайшли майже чотири сотні таких людей
Чоловік чесно зізнався: хотів розжитися «дармовою» деревиною
Сьогодні зранку гірники відокремленого підрозділу «Шахта №9» ДП «Волиньвугілля» відмовилися опускатися під землю, щоб добувати вугілля
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ