up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Від гольфісток вимагають пристойніше вдягатися

title
У міні-спідницях та з глибоким декольте до участі у серйозних турнірах не допускатимуть

Жіноча професійна асоціація гольфу (LPGA) ввела новий дрес-код для гольфісток, який забороняє їм одягати форму з глибоким вирізом на грудях, короткі спідниці і штани, повідомляє УНІАН з посиланням на The Guardian.

Це рішення було піддано жорсткій критиці як з боку співтовариства спортсменок, так і пересічних любителів цього виду спорту.

Це рішення було піддано жорсткій критиці як з боку співтовариства спортсменок, так і пересічних любителів цього виду спорту. Teen Vogue звинувачував керівний орган у жіночому професійному гольфі в тому, що жінки буду ущемлені у своїх правах. Прогресивний і впливовий молодіжний журнал також зазначив, що цим дрес-кодом організація робить великий крок «назад».

Після 2 липня LPGA почала розсилати по електронній пошті всім гравцям листи, в яких докладно описується великий список одягу, який більше не буде дозволено на матчах і офіційних вечірках у Турі. «Нова форма одягу допоможе гольфісткам презентувати себе більш професійно і створить більш позитивний образ нашої гри»,а\ – повідомила співробітник відділу комунікацій LPGA Хізер Дейлі-Донофріо.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Третя поспіль поразка підопічних Альберта Шахова
За жертвами операції «Захід», яка полягала у виселенні українців до Сибіру
Почати пропонує з «лежачого поліцейського» навпроти третьої школи
20-річну дівчину звинувачують у ДТП зі страхітливими наслідками
Встиг зіграти у червоно-чорній футболці лише дев’ять матчів
Дар’ю Полюдову звинуватили у закликах до сепаратизму та екстремізму
На нього припадає шість з дев’яти обстрілів
Співробітники патрульної поліції, які забезпечують порядок під час акцій протесту в центрі Києва, ніколи не застосують зброю проти людей
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ