up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Від гольфісток вимагають пристойніше вдягатися

title
У міні-спідницях та з глибоким декольте до участі у серйозних турнірах не допускатимуть

Жіноча професійна асоціація гольфу (LPGA) ввела новий дрес-код для гольфісток, який забороняє їм одягати форму з глибоким вирізом на грудях, короткі спідниці і штани, повідомляє УНІАН з посиланням на The Guardian.

Це рішення було піддано жорсткій критиці як з боку співтовариства спортсменок, так і пересічних любителів цього виду спорту.

Це рішення було піддано жорсткій критиці як з боку співтовариства спортсменок, так і пересічних любителів цього виду спорту. Teen Vogue звинувачував керівний орган у жіночому професійному гольфі в тому, що жінки буду ущемлені у своїх правах. Прогресивний і впливовий молодіжний журнал також зазначив, що цим дрес-кодом організація робить великий крок «назад».

Після 2 липня LPGA почала розсилати по електронній пошті всім гравцям листи, в яких докладно описується великий список одягу, який більше не буде дозволено на матчах і офіційних вечірках у Турі. «Нова форма одягу допоможе гольфісткам презентувати себе більш професійно і створить більш позитивний образ нашої гри»,а\ – повідомила співробітник відділу комунікацій LPGA Хізер Дейлі-Донофріо.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Кращі правоохоронці місяця одержали перехідні відзнаки
Суть проста: відтискаєшся від землі вісім разів – жертвуєш від 100-та гривень – передаєш естафету ще двом людям чи організаціям
Порядок забезпечуватимуть 49 новобранців – серед них 10 дівчат
Приміщення опинилося в переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню
Та ще й одержала від поліцейських сувеніри
Головний тренер луцької «Волині» з оптимізмом дивиться у майбутнє
За 6 місяців було видобуто 12,5 млн тонн
Хлопець 3 роки проведе у в'язниці
Втім, більшість опитаних мешканців обласного центру вболівають за киян, але віддають перевагу гірникам
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ