up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Вдалі торги поповнили міську казну

У Нововолинську «пустили з молотка» колишній кінотеатр і недобудовану поліклініку

Роксолана ВИШНЕВИЧ

Минулої п’ятниці у Нововолинську на аукціоні в міській раді було продано два знакові об’єкти – колишній кінотеатр, що в центрі міста на бульварі Шевченка, і недобудовану поліклініку поблизу центральної міської лікарні.

Спеціалісти кажуть, що це невисока ціна. Але більше бажаючих позмагатися стати власником нерухомості у вигідному місці не знайшлося.

На кінотеатр було два претенденти. Будівлю площею 1149 квадратних метрів придбав за 4 мільйони 692 тисячі гривень місцевий підприємець, колишній депутат міської ради Юрій Сиротюк. Після реконструкції у приміщенні кінотеатру він планує зробити дитячий розважальний центр, де розмістити кінотеатр, різні гральні автомати та лабіринти, а також безалкогольне кафе.

А от незавершене приміщення поліклініки на 600 місць, яке давно вже записали у список довгобудів, і прилеглу до нього земельну ділянку площею 0.194 га, купила підприємець з Володимир-Волинського району Олена Цьось. За об’єкт з цільовим призначенням – медичний центр – жінка виклала 786 тисяч гривень. Спеціалісти кажуть, що це невисока ціна. Але більше бажаючих позмагатися стати власником нерухомості  у вигідному місці не знайшлося.

17 липня 2017, 18:43
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вилучено «сонячного каміння» на півмільйона гривень
Обидва маршрути дісталися одному перевізнику
Вчора на Рівненському загальновійськовому полігоні 26 представників ЗМІ з різних куточків України вдосконалювали навички стрільби з РПГ та стрілецької зброї
На подолання дистанції їй знадобилося менше семи з половиною годин
Вже знайшли майже чотири сотні таких людей
Чоловік чесно зізнався: хотів розжитися «дармовою» деревиною
Сьогодні зранку гірники відокремленого підрозділу «Шахта №9» ДП «Волиньвугілля» відмовилися опускатися під землю, щоб добувати вугілля
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ