up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Вдалі торги поповнили міську казну

У Нововолинську «пустили з молотка» колишній кінотеатр і недобудовану поліклініку

Роксолана ВИШНЕВИЧ

Минулої п’ятниці у Нововолинську на аукціоні в міській раді було продано два знакові об’єкти – колишній кінотеатр, що в центрі міста на бульварі Шевченка, і недобудовану поліклініку поблизу центральної міської лікарні.

Спеціалісти кажуть, що це невисока ціна. Але більше бажаючих позмагатися стати власником нерухомості у вигідному місці не знайшлося.

На кінотеатр було два претенденти. Будівлю площею 1149 квадратних метрів придбав за 4 мільйони 692 тисячі гривень місцевий підприємець, колишній депутат міської ради Юрій Сиротюк. Після реконструкції у приміщенні кінотеатру він планує зробити дитячий розважальний центр, де розмістити кінотеатр, різні гральні автомати та лабіринти, а також безалкогольне кафе.

А от незавершене приміщення поліклініки на 600 місць, яке давно вже записали у список довгобудів, і прилеглу до нього земельну ділянку площею 0.194 га, купила підприємець з Володимир-Волинського району Олена Цьось. За об’єкт з цільовим призначенням – медичний центр – жінка виклала 786 тисяч гривень. Спеціалісти кажуть, що це невисока ціна. Але більше бажаючих позмагатися стати власником нерухомості  у вигідному місці не знайшлося.

17 липня 2017, 18:43
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Суть проста: відтискаєшся від землі вісім разів – жертвуєш від 100-та гривень – передаєш естафету ще двом людям чи організаціям
Порядок забезпечуватимуть 49 новобранців – серед них 10 дівчат
Приміщення опинилося в переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню
Та ще й одержала від поліцейських сувеніри
Головний тренер луцької «Волині» з оптимізмом дивиться у майбутнє
За 6 місяців було видобуто 12,5 млн тонн
Хлопець 3 роки проведе у в'язниці
19 квітня Міжнародний суд задовольнив запит України про запровадження тимчасових заходів щодо Криму (зокрема, Росія має скасувати заборону Меджлісу), але не задовольнив щодо Донбасу
Втім, більшість опитаних мешканців обласного центру вболівають за киян, але віддають перевагу гірникам
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ