up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Відзначив 60-річчя митрополит Сарненський і Поліський Анатолій

title
Привітати його прибули ціла низка архієреїв на чолі з Предстоятелем УПЦ митрополитом Онуфрієм

Напередодні, 16 липня, у Неділю шосту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Покровському кафедральному соборі міста Сарни. Цього дня приймав вітання з 60-річчям та днем тезоіменитства керуючий Сарненською і Поліською єпархією митрополит Анатолій. Про це повідомляє Волинська єпархія з посиланням на Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав правлячого архієрея Сарненської єпархії з 60-річчям та днем тезоіменитства і з нагоди ювілею вручив йому орден Святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня.

Предстоятелю співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, а також духовенство з різних єпархій України, серед яких – священики з Волині. 

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви з проповіддю. Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння митрополит Анатолій висловив подяку Предстоятелю, архієреям і всім присутнім за спільну молитву. Опісля Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав правлячого архієрея Сарненської єпархії з 60-річчям та днем тезоіменитства і з нагоди ювілею вручив йому орден Святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня. Також зі словами вітань до владики Анатолія звернулися представники Рівненської обласної влади.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Суть проста: відтискаєшся від землі вісім разів – жертвуєш від 100-та гривень – передаєш естафету ще двом людям чи організаціям
Порядок забезпечуватимуть 49 новобранців – серед них 10 дівчат
Приміщення опинилося в переліку об’єктів, які підлягають роздержавленню
Та ще й одержала від поліцейських сувеніри
Головний тренер луцької «Волині» з оптимізмом дивиться у майбутнє
За 6 місяців було видобуто 12,5 млн тонн
Хлопець 3 роки проведе у в'язниці
19 квітня Міжнародний суд задовольнив запит України про запровадження тимчасових заходів щодо Криму (зокрема, Росія має скасувати заборону Меджлісу), але не задовольнив щодо Донбасу
Втім, більшість опитаних мешканців обласного центру вболівають за киян, але віддають перевагу гірникам
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ