up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Водій бетоновоза заплатить за забруднення луцького асфальту (фото)

title
З вантажівки просто на проїжджу частину витікав бетон

Сьогодні, близько 12-ї години, патрульні поліцейські на вулиці Карпенка-Карого помітили транспортний засіб, який стояв на регульованому пішохідному переході і з якого сипався бетон: це суттєво забруднювало дорогу, повідомляє Патрульна поліція Луцька.

На водія автомобіля патрульні склали адміністративні матеріали за забруднення дорожнього покриття.

На водія автомобіля патрульні склали адміністративні матеріали за забруднення дорожнього покриття ч. 1 ст. 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протягом 2017 року полісмени оформили вже 15 адміністративних протоколів за пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття (ч. 1 ст. 139 КУпАП).

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вилучено «сонячного каміння» на півмільйона гривень
Обидва маршрути дісталися одному перевізнику
Вчора на Рівненському загальновійськовому полігоні 26 представників ЗМІ з різних куточків України вдосконалювали навички стрільби з РПГ та стрілецької зброї
На подолання дистанції їй знадобилося менше семи з половиною годин
Вже знайшли майже чотири сотні таких людей
Чоловік чесно зізнався: хотів розжитися «дармовою» деревиною
Сьогодні зранку гірники відокремленого підрозділу «Шахта №9» ДП «Волиньвугілля» відмовилися опускатися під землю, щоб добувати вугілля
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ