up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

П’єте, курите, гладшаєте - мінус 12 років життя

Підтримання здоровщї ваги, відмова від куріння, а також вживання алкоголю в помірних кількостях може додати до 12 років життя, засвідчують нові дані німецьких вчених з Інституту демографічних досліджень ім. Макса Планка.

Про це повідомляє ЗІК з посиланням на newsyou. Водночас якщо жінки, які дотримуються цих рекомендацій, можуть розраховувати на додаткові 12 років життя, чоловіки можуть продовжити своє життя на 11 років, відзначають фахівці.

Експерти проаналізували понад 14000 людей у віці від 50 до 89 років

 

 Експерти проаналізували понад 14000 людей у віці від 50 до 89 років і встановили, що жінки, які ніколи не курять, не страждають ожирінням і споживають помірну кількість спиртного, живуть на 12 років довше, ніж жінки, які віддаються цим нездоровим звичкам. Чоловіки, які уникають куріння і алкоголю, а також підтримують здорову вагу, живуть на 11 років довше. За словами дослідників, помірне споживання алкоголю може додати 7 років до життя, в той час як відмова від куріння і відсутність ожиріння дають змогу жити на 4-5 років довше без інвалідності.

05 серпня 2017, 10:12
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Вилучено «сонячного каміння» на півмільйона гривень
Обидва маршрути дісталися одному перевізнику
Вчора на Рівненському загальновійськовому полігоні 26 представників ЗМІ з різних куточків України вдосконалювали навички стрільби з РПГ та стрілецької зброї
На подолання дистанції їй знадобилося менше семи з половиною годин
Вже знайшли майже чотири сотні таких людей
Чоловік чесно зізнався: хотів розжитися «дармовою» деревиною
Сьогодні зранку гірники відокремленого підрозділу «Шахта №9» ДП «Волиньвугілля» відмовилися опускатися під землю, щоб добувати вугілля
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ