up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

П’єте, курите, гладшаєте - мінус 12 років життя

Підтримання здоровщї ваги, відмова від куріння, а також вживання алкоголю в помірних кількостях може додати до 12 років життя, засвідчують нові дані німецьких вчених з Інституту демографічних досліджень ім. Макса Планка.

Про це повідомляє ЗІК з посиланням на newsyou. Водночас якщо жінки, які дотримуються цих рекомендацій, можуть розраховувати на додаткові 12 років життя, чоловіки можуть продовжити своє життя на 11 років, відзначають фахівці.

Експерти проаналізували понад 14000 людей у віці від 50 до 89 років

 

 Експерти проаналізували понад 14000 людей у віці від 50 до 89 років і встановили, що жінки, які ніколи не курять, не страждають ожирінням і споживають помірну кількість спиртного, живуть на 12 років довше, ніж жінки, які віддаються цим нездоровим звичкам. Чоловіки, які уникають куріння і алкоголю, а також підтримують здорову вагу, живуть на 11 років довше. За словами дослідників, помірне споживання алкоголю може додати 7 років до життя, в той час як відмова від куріння і відсутність ожиріння дають змогу жити на 4-5 років довше без інвалідності.

05 серпня 2017, 10:12
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Може хоч вони, коли трохи підростуть, таки «піднімуть» «Волинь»?
Тим часом випускник Волинської духовної семінарії Віталій Сонюк став дияконом
Хоча прокуратура просила 60 діб у СІЗО. Начальник Волинської митниці зобов'язаний прибувати за викликами до слідчого, суду, а також здати свій закордонний паспорт
Пожежу гасять близько 200 рятувальників. Рятувальники використовують гелікоптер і літак
Готувався до появи цих тварин у столичному звіринці
На порушників чекає штраф 680 гривень – плюс 25,5 гривень за кожного рака!
Хто давав – їхав у відпустку додому, а хто відмовлявся – відправлявся на передову
А ще до доброї справи залучив сина
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ