Три голи і перемога — перші за 22 роки! (Відео)

«Вірт сказав — «Верес» зробив!» — обіцянка головного тренера не виявилася цяцянкою

Сергій ХОМІНСЬКИЙ

Українська Прем’єр–ліга. 4 тур. «Зірка» (Кропивницький) — «Верес» (Рівне) — 1:3 (1:0 — Ігор Загальський, 31 хв.; 1:1 — Сергій Сімінін, 45+1хв.; 1:2 — Ростислав Волошинович, 83 хв.; 1:3 — Михайло Сергійчук, 90+2 хв.)
Кропивницький. Стадіон «Зірка». 6 серпня 2017 року. Головний суддя Ігор Пасхал (Херсон).
«Верес»: Олександр Бандура, Володимир Адамюк, Сергій Борзенко, Микола Іщенко, Сергій Сімінін, Роман Карасюк, Валерій Федорчук, Антон Котляр (Василь Кобін, 58 хв.), Геннадій Пасіч (Ростислав Волошинович, 70 хв.), Руслан Степанюк, Сергій Гринь (Михайло Сергійчук, 67 хв.). Головний тренер Юрій Вірт.

Гравці рівненського «Вереса» зуміли виконати амбіційну обіцянку свого головного тренера Юрія Вірта! Нагадаємо, що після трьох поспіль безгольових нічиїх на­ставник рівнян пообіцяв у матчі із «Зіркою» «забити і виграти».

Екс–гравець луцької «Волині» Сергій Сімінін зрівняв рахунок, забивши перший гол «Вереса» у вищому дивізіоні українського футболу після 22–річної перерви!

Щоправда, для початку «Верес» пропустив — на 31–й хвилині після удару зі штрафного Ігоря Загальського не надто вдало (точніше – зовсім невдало) зіграв воротар рівнян Олександр Бандура. Проте вже у компенсовані арбітром хвилини першого тайму захисник Сергій Сімінін (до речі, екс–гравець луцької «Волині») зрівняв рахунок, забивши перший гол «Вереса» у вищому дивізіоні українського футболу після 22–річної перерви!
А ось під завісу другого тайму доля ще раз усміхнулася рівнянам — Тарас Качараба на 81–й хвилині одержав другу жовту картку. «Зірка» лишилася в меншості — і вже за дві хвилини «Верес» «реалізував більшість». Ростислав Волошинович, вийшовши один на один із воротарем господарів, робить рахунок 1:2! А вже в доданий арбітром час Михайло Сергійчук теж на побаченні з кіпером, щоправда, лише з другого «контрольного» удару забиває й третій — 1:3!!!

Перша перемога рівнян в українській Прем’єр–лізі й доволі пристойне п’яте місце після чотирьох турів.

У 5-му турі «Верес» 12 серпня прийматиме на «Арені Львів» луганську «Зорю».

Варто також відзначити дебют у складі команди Юрія Вірта двох досить «іменитих» новачків — Валерія Федорчука та Василя Кобіна.
У наступному, 5–му, турі «Верес» 12 серпня прийматиме на «Арені Львів» луганську «Зорю». Підопічні Юрія Вернидуба перебувають на незвичній для себе передостанній сходинці і, звичайно ж, прагнутимуть здобути першу перемогу цього сезону. Але чи погодяться з цим рівняни, які поки що стали командою–відкриттям нинішньої Прем’єр–ліги?

За воротами
Юрій ВІРТ, головний тренер «Вереса»:
«Перед грою я сказав футболістам: багато що буде залежати від того, як ми працюватимемо з м’ячем та без м’яча, оскільки сьогодні неймовірна спека, важко було навіть стояти тренерам…
Тому після матчу подякував хлопцям, що вони витримали темп і в кінці забили два голи. Вважаю, що ми заслужено перемогли».

Усі результати 4–го туру: «Карпати» — «Сталь» — 3:1; «Шахтар» — ФК «Маріуполь» — 3:1; «Чорноморець» — ФК «Олександрія» — 2:2; «Зірка» — «Верес» — 1:3; «Ворскла» — «Динамо» — 0:0; «Зоря» — «Олімпік» — 0:2.