up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Скандальний провісник назвав точну дату початку Третьої світової

title
Запам’ятайте: 13 жовтня 2017 року

Скандальний провісник і самопроголошений «посланець Бога» Гораціо Вільєгас повідомив, коли розпочнеться Третя світова війна, інформує znay.ua.

«Я бачив, як люди бігали всюди, намагаючись сховатися від вогняних куль, які падали з неба. Вони символізують ядерні ракети, які падатимуть на міста і людей по всьому світу».

Португальський ясновидець ще в 2015 році передбачив перемогу мільярдера Дональда Трампа на виборах у США. Однак, незважаючи на потрапляння в яблучко, над пророком і його прогнозами продовжують насміхатися в мережі.

Цього разу Вільєгас вирішив розповісти про Третю світову, початок якої намагаються вгадати всі ясновидці на планеті. За словами Гораціо, війна почнеться з нападу США на Сирію. Статися це має 13 жовтня 2017 року.

«Саме в цей день, згідно католицькій вірі, Богоматір відвідала село в Португалії, аби попередити людей, що, якщо її прохання про переведення Росії в християнську віру не будуть дотримані, Бог буде використовувати цю країну, щоб завдати шкоди світу», – йдеться у статті Daily Star.

За словами Вільєгаса, у своїх «дослідженнях» він використовував передбачення Нострадамуса, який писав: «Мабус скоро помре, а потім прийде страшне знищення людей і тварин. Одразу побачимо помсту, спрагу, голод, коли пройде комета».

Гораціо переконаний: Мабус – не хто інший як президент Сирії Башар Асад.

«Якщо Асад буде підданий бомбардуванню і вбитий, це означатиме, що пророцтво збувається», – заявив ясновидець.

Смерть Асада потягне за собою цілу низку нещасть, серед яких – ядерна війна між США і Північною Кореєю.

«Я бачив, як люди бігали всюди, намагаючись сховатися від вогняних куль, які падали з неба. Вони символізують ядерні ракети, які падатимуть на міста і людей по всьому світу», – розповів Вільєгас.

Ну, що ж, подивимося, наскільки правдивим виявиться це передбачення. Незважаючи на те, що Трамп і Кім Чен Ин продовжують обмінюватися погрозами, ймовірність того, що хтось із них пожертвує мільйонами життів і все ж натисне на «червону кнопку» не така велика, як хотілося б Гораціо.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Може хоч вони, коли трохи підростуть, таки «піднімуть» «Волинь»?
Тим часом випускник Волинської духовної семінарії Віталій Сонюк став дияконом
Хоча прокуратура просила 60 діб у СІЗО. Начальник Волинської митниці зобов'язаний прибувати за викликами до слідчого, суду, а також здати свій закордонний паспорт
Пожежу гасять близько 200 рятувальників. Рятувальники використовують гелікоптер і літак
Готувався до появи цих тварин у столичному звіринці
На порушників чекає штраф 680 гривень – плюс 25,5 гривень за кожного рака!
Хто давав – їхав у відпустку додому, а хто відмовлявся – відправлявся на передову
А ще до доброї справи залучив сина
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ