up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Буккросинг у Ковелі не прижився (Фото)

title
З’явилася петиція про демонтаж зони буккросингу у центрі міста залізничників

Автор петиції Олександр Філон зазначає, що понад рік тому в центрі міста, на бульварі Лесі Українки було облаштовано зону для буккросингу у вигляді підкови в рамках реалізації проекту "Мандруюча Книга". На жаль, відсутність культури та цінування чужої праці призвело до того, що в короткий термін книги з полиць були розкрадені на розтопку і т.д..

На сьогоднішній день об'єкт, який мав стати культурною родзинкою міста перетворився на пляму сорому в центрі нашого міста, біля якого збирається безкультурна молодь для того щоб покурити, покричати та посмітити.

Пізніше - невдале розміщення призвело до того, що поривчастий осінній та зимовий вітер пошкодив дверцята, які мали захищати книги від негоди, а з часом дверцят і взагалі не стало. На завершення - "родзинку" європейського міста - Ковеля почала "добивати" молодь, залишаючи маркерами дописи про своє перебування поруч, а згодом і просто залишаючи нецензурні і нелогічні записи на цьому культурному об'єкті.
На сьогоднішній день об'єкт, який мав стати культурною родзинкою міста перетворився на пляму сорому в центрі нашого міста, біля якого збирається безкультурна молодь для того щоб покурити, покричати та посмітити. А прочитавши написи на підкові - можна легко визначити рівень інтелектуального розвитку вищезгаданих персонажів.
Опираючись на усе це просимо демонтувати даний об'єкт, реставрувати його та встановити у ПУМі, НД "Просвіта" чи іншому місці, де б воно було під наглядом, йдеться у зверненні.

Наразі петицію підтримали 45 осіб зі 150 необхідних, а до кінця збору підписів залишилося ще 88 днів.

Буккроссинг — це процес визволення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати; та у свою чергу повинна повторити процес.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Може хоч вони, коли трохи підростуть, таки «піднімуть» «Волинь»?
Тим часом випускник Волинської духовної семінарії Віталій Сонюк став дияконом
Хоча прокуратура просила 60 діб у СІЗО. Начальник Волинської митниці зобов'язаний прибувати за викликами до слідчого, суду, а також здати свій закордонний паспорт
Пожежу гасять близько 200 рятувальників. Рятувальники використовують гелікоптер і літак
Готувався до появи цих тварин у столичному звіринці
На порушників чекає штраф 680 гривень – плюс 25,5 гривень за кожного рака!
Хто давав – їхав у відпустку додому, а хто відмовлявся – відправлявся на передову
А ще до доброї справи залучив сина
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ