up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Маленькі ковельчани повернулися з відпочинку на Донеччині (Фото)

title
Ковельські школярі змістовно й цікаво провели час у смт. Нікольське

Днями додому повернулася група дітей, які відпочивали на сході нашої країни. В рамках співпраці між Ковелем та смт. Нікольське Донецької області, з ініціативи народного депутата України Дмитра Лубінця для юних ковельчан організували цікаве дозвілля. Про це у "Фейсбуці" повідомила секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк.

Гостинно зустріли їх і молочній фермі ТОВ «Нова нива»: показали сучасне обладнання, пригостили свіжим молоком і смаколиками.

Після приїзду у селище в музичній школі пройшла урочиста зустріч, де хлопців і дівчат привітали представники районної влади, а вихованці закладу підготували концерт. Потім провели оглядову екскурсію Нікольським.

Ковельчани відвідали заповідник «Кам’яні могили». Їм розповіли історію його створення та почастували справжнім козацьким кулішем.
Особливі враження та емоції викликало у дітвори перебування у військовій частині, де вони мали можливість проїхатися на спеціалізованій техніці. 
Гостинно зустріли їх і молочній фермі ТОВ «Нова нива»: показали сучасне обладнання, пригостили свіжим молоком і смаколиками. 
Багато цікавого дізналися школярі у єдиному в Україні музеї мушлів, який розташований в селі Юр’ївка.

Проте найяскравішими залишаться спогади про відвідування зоопарку та екстрімпарку у місті Маріуполі.

Окрім насиченої пізнавальної програми діти мали змогу щодня відпочивати на Азовському морі, де будували замки, малювали картини на піску. Вони із задоволенням брали участь у конкурсах, за перемоги в яких отримували подарунки.

В останній день перебування в смт. Нікольське юні ковельчани вкинули у море монетки з надією на те, що повернуться сюди наступного року.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Може хоч вони, коли трохи підростуть, таки «піднімуть» «Волинь»?
Тим часом випускник Волинської духовної семінарії Віталій Сонюк став дияконом
Хоча прокуратура просила 60 діб у СІЗО. Начальник Волинської митниці зобов'язаний прибувати за викликами до слідчого, суду, а також здати свій закордонний паспорт
Пожежу гасять близько 200 рятувальників. Рятувальники використовують гелікоптер і літак
Готувався до появи цих тварин у столичному звіринці
На порушників чекає штраф 680 гривень – плюс 25,5 гривень за кожного рака!
Хто давав – їхав у відпустку додому, а хто відмовлявся – відправлявся на передову
А ще до доброї справи залучив сина
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ