up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

В Австралії початкова школа відмовилася від паперу і створила власну криптовалюту

title
Навчання проходить на шкільному сервері багатокористувацької гри «Майнкрафт»

Австралійська початкова школа Wooranna Park Primary School створила власну криптовалюту – «вураннакоіни». Про це повідомляє «Еспресо.TB» з посиланням на Bitcoin.com.

Діти навчаються всьому – від арифметики та граматики до створення QR-кодів і Java-програмування.

У Wooranna Park Primary School дітей із першого класу вчать розбиратися в технології блокчейну. Ініціативу запропонував Кейран Нолан, колишній мережевий інженер, який перекваліфікувався в викладача інноваційної освіти. У школі не використовують жодних паперових носіїв, а у дворі діти будують наочний посібник по блокчейну у вигляді ланцюжка контейнерів.

Програма вивчення блокчейну розрахована на зовсім маленьких учнів і завершується до випускного 6-го класу. Навчання проходить, зокрема, на шкільному сервері багатокористувацької гри «Майнкрафт», підключеному до децентралізованого блокчейн-сховища даних Storj.io. Діти навчаються всьому – від арифметики та граматики до створення QR-кодів і Java-програмування.

Щодо криптовалюти Woorannacoin, спочатку вона являла собою цифрові маркери для внутрішньошкільних голосувань, але діти так захопилися темою фінансів на блокчейні, що «вуранакоіни» стали посібником для вивчення способів створення криптовалюти.

Проте навчальних цифрових грошей школярам уже замало – за словами Нолана, група четверокласників під його керівництвом уже готується до проведення первинного розміщення повноцінної криптовалюти.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Може хоч вони, коли трохи підростуть, таки «піднімуть» «Волинь»?
Тим часом випускник Волинської духовної семінарії Віталій Сонюк став дияконом
Хоча прокуратура просила 60 діб у СІЗО. Начальник Волинської митниці зобов'язаний прибувати за викликами до слідчого, суду, а також здати свій закордонний паспорт
Пожежу гасять близько 200 рятувальників. Рятувальники використовують гелікоптер і літак
Готувався до появи цих тварин у столичному звіринці
На порушників чекає штраф 680 гривень – плюс 25,5 гривень за кожного рака!
Хто давав – їхав у відпустку додому, а хто відмовлявся – відправлявся на передову
А ще до доброї справи залучив сина
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ