up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У Луцьку вчитимуть знімати анімацію на манці

У суботу, 19 серпня, о 12:00 у Молодіжному центрі Волині (вул. Градний узвіз, 5) відбудеться зустріч з аніматором та директором «Київського фестивалю пісочних скульптур» Олегом Федченком

Про це інформують у громадській організації «Імаго».

Митець розповість про те, як створює мультфільми з піску та манки, розкаже про вибір анімаційної техніки та технології виробництва фільму, а також покаже свій мультфільм «Гості мого дому».

Вхід – вільний. Окрім того, цього ж дня, о 17:00 у приміщенні Креативної лабораторії (вул. Винниченка, 67, 6-ий поверх, 602 кабінет) Олег Федченко проведе майстер-клас «Особливості роботи над фільмом в техніці пісочної анімації». На заході мультиплікатор навчить створювати анімацію з манки, пояснить, як слід комплексно підходити до процесу творення мультика: від написання сценарію до post production. У майстер-класі можуть взяти участь усі охочі віком від 12-ти років, попередньо зареєструвавшись за цим посиланням: https://docs.google.com/forms. Участь у заході – безплатна, однак кількість місць – обмежена. Тому організатори радять не зволікати з реєстрацією.Зустріч організовують у рамках анімаційного фестивалю «Задзеркалля-2017», який відбуватиметься 9 та 10 вересня у Луцьку. Нагадаємо, нещодавно у Луцьку львівський аніматор Роман Дзвонковський проводив майстер-клас зі створення анімації на плівці. Захід влаштовують за сприяння Управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та Департаменту культури Луцької міської ради.

15 серпня 2017, 16:43
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Завдяки співпраці з Smart Challenge провідні вітчизняні компанії отримують інформацію про студентів, які прагнуть працевлаштуватись, а спудеї своєю чергою бачать, що для того аби отримати хорошу роботу не обов’язково виїжджати закордон.
Жителів Миколаєва розвеселили – чи то випадково, чи то навмисно
Для евакуації горе-«екстремалів» задіяли навіть авіацію
До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні
З автівкою було все гаразд, а ось документи на неї виявилися «намальованими»
Поява пухнастої звірини справила неймовірне враження на десятки тисяч людей
У цьому мальовничому селі Луцького району відгуляли ювілейний День села
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ