up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Вашингтон попередив Київ: «Якщо це підтвердиться…»

Представник Держдепартаменту Хізер Науерт заявила, що США знають про повідомлення, згідно з якими Північна Корея могла отримати ракетні двигуни з України

Про це вона сказала журналістам у вівторок в ході брифінгу, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«У минулому я знаю, що Україна запобігала відправці заборонених матеріалів в країни, які викликають у нас велике занепокоєння»

«Ми в курсі цих повідомлень. Це питання, до якого ми поставимося дуже серйозно, якщо це підтвердиться», – зазначила Науерт.

«Жодна країна не зробила більше, щоб стримати амбіції Північної Кореї, ніж США. Було багато резолюцій РБ ООН, і вони зобов’язують всі нації, включаючи Україну, запобігати відправці стратегічно важливих технологій в КНДР. У минулому я знаю, що Україна запобігала відправці заборонених матеріалів в країни, які викликають у нас велике занепокоєння», – заявила представник Держдепу.

Науерт додала, що у США «хороші, цільні відносини з Україною».

При цьому вона зазначила, що не готова коментувати деталі повідомлень про ймовірну передачу двигунів КНДР, що з’явилися в ЗМІ.

Як повідомлялося, днями американське видання The New York Times написало, що успіх запусків ракет Північною Кореєю став можливий через закупівлі на чорному ринку двигунів, можливо, з українського заводу.

Український», який колись випускав ці двигуни, заявив, що факти, викладені в публікації NYT, не відповідають дійсності.

Пізніше і сам експерт Майкл Ельман, на якого посилається The New York Times, сказав, що не стверджував про причетність української влади до постачання ракетних двигунів до КНДР.

16 серпня 2017, 07:37
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Завдяки співпраці з Smart Challenge провідні вітчизняні компанії отримують інформацію про студентів, які прагнуть працевлаштуватись, а спудеї своєю чергою бачать, що для того аби отримати хорошу роботу не обов’язково виїжджати закордон.
Жителів Миколаєва розвеселили – чи то випадково, чи то навмисно
Для евакуації горе-«екстремалів» задіяли навіть авіацію
До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні
З автівкою було все гаразд, а ось документи на неї виявилися «намальованими»
Поява пухнастої звірини справила неймовірне враження на десятки тисяч людей
У цьому мальовничому селі Луцького району відгуляли ювілейний День села
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ