up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Майже 38 тисяч волинян взяло участь у програмі монетизації субсидій

Цьогоріч Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо монетизації пільг та субсидій для населення України. Зокрема, урядова програма монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату: еквівалент вартості 150 кВт електроенергії (174,00 грн.) або 100  м³ газу (695,79 грн.), якщо цей ресурс використовувався для опалення

Як результат, вже до вересня родини, що зекономили гроші по субсидіях на газ та електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації. Кількість сімей, які отримають грошову винагороду від держави за ефективне використання послуг з газо-, електропостачання (для індивідуального опалення), становить майже 53 тисячі. При цьому сума, що підлягає монетизації, становить за газопостачання 33,3 млн грн, а за електропостачання – 34 тис. грн, йдеться на сайті Волинської ОДА.

Станом на 10 серпня 2017 року 72 % (37,7 тис.) одержувачів субсидій подали до місцевих органів соціального захисту населення відповідні заяви щодо виплати частини невикористаних сум субсидій.

Своєю чергою, органами соціального захисту населення області проводиться активна робота щодо інформування субсидіантів про необхідність подання до 1 вересня цього року заяви до районних (міських) управлінь та департаменту Луцької міської ради, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди частини невикористаної житлової субсидії, а також прийом заяв від громадян.

Окрім того, впродовж червня-серпня поточного року активізовано роботу районних «мобільних соціальних офісів» та соцпрацівників в частині прийому заяв від осіб з обмеженими можливостями та непрацездатних одиноких громадян безпосередньо за місцем проживання. Прийом заяв здійснюється і посадовими особами в об’єднаних територіальних громад.

Слід зазначити, що право отримати грошову винагороду від держави за енергоефективність  мають 53,2 тисячі волинських сімей. Станом на 10 серпня 2017 року 72 % (37,7 тис.) одержувачів субсидій подали до місцевих органів соціального захисту населення відповідні заяви щодо виплати  частини невикористаних сум субсидій.

Сума коштів, що підлягають монетизації по Волинській області становить 33,3 млн грн. Станом на 10.08.2017 року загальна сума частин невикористаних субсидій, щодо яких вже надійшли заяви на виплату, складає 22,3 млн грн.

Наразі розпочато роботу щодо підготовки виплатних документів для здійснення монетизації. 13,4 тис. осіб включено до відомостей на виплату зекономлених субсидій готівкою.

16 серпня 2017, 09:03
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Протягом 2016 року контрабанда українських сигарет зросла більш ніж в 10 разів і досягла 5,8 мільярдів штук
За попередніми даними жертв і постраждалих немає
П’ятикласниця Вероніка Майко (на фото) є окрасою всіх концертних програм у селі Вільхівка Горохівського району
«Якщо він озвучує думки маленької людини-ракети (Кім Чен Ина), їм настане кінець», – написав Дональд Трамп у Twitter
«Від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої»
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
Учора незаконні проросійські збройні формування 13 разів порушили перемир’я
За прогнозом чергового інженера-синоптика обласного гідрометеоцентру Надії Голі сьогодні, 26 вересня, очікується мінлива хмарність, без опадів
За таку «цяцьку» в інтернеті просять понад дві тисячі «баксів»
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ