up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

WOG відкриє свій супермаркет

Мережа автозаправних станцій WOG продовжує освоюватися в якості рітейлера

Компанія буде не тільки відкривати нові автозаправки і переформатувати старі, а й розвивати WOG MARKET і WOG CAFÉ за межами заправних комплексів. Про це заявила керівник напрямку WOG MARKET Ірина Хорунжикевіч, повідомляє прес-служба компанії, передає УНН.

Компанія буде не тільки відкривати нові автозаправки і переформатувати старі, а й розвивати WOG MARKET і WOG CAFÉ за межами заправних комплексів.

Так, мережа автозаправних станцій WOG є рітейлером з розгалуженою мережею магазинів. На сьогодні працює 363 WOG MARKET. Також, було відкрито сім окремих кафе під власним брендом WOG CAFÉ в Києві і Львові, 14 кафе в поїздах "Інтерсіті". А найближчим часом в Києві на Теремках з'явиться окремий маркет WOG, без заправки.

Причиною розвитку власного рітейлу є поступове зниження маржинальності бензинового бізнесу і зростання популярності електромобілів.

"З часом буде зменшуватися частка продажів нафтопродуктів, оскільки щороку зростає ринок електрокарів, і врешті-решт основним джерелом доходу у мереж АЗК може стати саме магазин. Концептуально ми ставимо перед собою завдання змінити сприйняття нашим клієнтом магазину при АЗК так, щоб він став для нього магазином запланованої покупки", - пояснює І.Хорунжикевіч.

Варто також відзначити, що за шість місяців 2017 року, середній чек магазину виріс на 4%, товарообіг в штуках - на 20%, а в гривнях - на 28% з урахуванням інфляції. Також, щодня 65% клієнтів WOG крім палива купують товари в магазині при АЗК.

16 серпня 2017, 09:54
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Завдяки співпраці з Smart Challenge провідні вітчизняні компанії отримують інформацію про студентів, які прагнуть працевлаштуватись, а спудеї своєю чергою бачать, що для того аби отримати хорошу роботу не обов’язково виїжджати закордон.
Жителів Миколаєва розвеселили – чи то випадково, чи то навмисно
Для евакуації горе-«екстремалів» задіяли навіть авіацію
До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні
З автівкою було все гаразд, а ось документи на неї виявилися «намальованими»
Поява пухнастої звірини справила неймовірне враження на десятки тисяч людей
У цьому мальовничому селі Луцького району відгуляли ювілейний День села
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ