up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Допоможіть юному волиняну, що наштрикнувся на вила, вижити!

Юнакові з села Прип'ять збирають кошти на лікування

Родина Карпуків із села Прип’ять Шацького району просять небайдужих людей допомогти їхньому синові, з яким 4 серпня стався нещасний випадок.

Внаслідок падіння на вила у сімнадцятирічного хлопця пошкоджений хребет із защемленням спинного мозку, пошкоджена легеня, навколочеревна порожнина, тазові розлади.

В цей день ніщо не віщувало біди: батько Юрій Володимирович разом із своїм старшим сином сімнадцятирічним Богданом привезли додому солому. Коли батько пішов прив’язувати коня, той зненацька мотнувся. Віз із соломою, на якому знаходився Богдан, струсонувся, і хлопець впав, наштрикнувшись на вила. Швидко і оперативно спрацювали медики бригади швидкої допомоги з Шацька, за що їм родина висловлює велику вдячність, та доставили юнака до Любомльської лікарні. Звідти його транспортували до обласної дитячої лікарні.

Внаслідок падіння на вила у сімнадцятирічного хлопця пошкоджений хребет із защемленням спинного мозку, пошкоджена легеня, навколочеревна порожнина, тазові розлади. Якщо точніше, то лікарі Волинської обласної дитячої лікарні встановили такий діагноз: колоте сліпе поранення дорсо-латеральної поверхні поперекового відділу зліва з пошкодженням м’яких тканин заочеревного простору зліва з поширенням інтра-вертебрально інтрадурально на рівні Th11- Th 12 та в нижні відділи грудної клітки справа. Важка відкрита проникаюча хребетна спинно-мозкова трама, забій нижньо-грудного відділу спинного мозку на рівні Th11- Th 12. Проникаюче поранення грудної клітки справа, діафрагми справа, забій нижньої долі правої легені. Гемоторакс справа, нижній в’ялий парапет, тазові розлади.

Поки що хлопцеві зробили дві операції: одну на хребті, а іншу – на легені. За ці 10 днів лікування в сільської родини пішло вже 45 тисяч гривень. Родина вже витратила усі заощадження.

Поки що хлопцеві зробили дві операції: одну на хребті, а іншу – на легені. За ці 10 днів лікування в сільської родини пішло вже 45 тисяч гривень. Родина вже витратила усі заощадження: 25 тис.грн., які вдалося заробити за літо разом із дітьми та на які планували витратити, щоб зібрати дітей до школи. Витратили й те, що зібрали люди в рідному та сусідніх селах, давали родичі. Продали лоша, тепер збираються продавати корову.

Батьки хлопця – безробітні. Мама Алла тільки чотири дні, як поїхала до Польщі на заробітки, але змушена була повернутися додому після страшної звістки і тепер знаходиться біля сина в лікарні.

Лікарі поки що не дають ніяких прогнозів, але вважають добрим знаком те, що хлопець потрохи починає відчувати ноги. Оглядав Богдана хірург зі Сполучених Штатів і був вражений тим, що вдалося зробити луцьким хірургам.

На хлопця чекає тривале лікування – мінімум 70 днів, як прогнозують лікарі. Поки що з організму виводять інфекцію: лише на одні антибіотики родина щодня витрачає до 2 тисяч гривень. Можливо, треба буде ще робити операції.

Сільська родина витратила усе, що мала. І тепер звертаються до небайдужих людей, благодійників фінансово допомогти хлопцеві одужати після важких травм.

Номер картки ПриватБанку: 5168 7551 0215 0469 Карпук Юрій, батько

Телефон мами Алли: 097-86-55-675

16 серпня 2017, 13:56
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Протягом 2016 року контрабанда українських сигарет зросла більш ніж в 10 разів і досягла 5,8 мільярдів штук
За попередніми даними жертв і постраждалих немає
П’ятикласниця Вероніка Майко (на фото) є окрасою всіх концертних програм у селі Вільхівка Горохівського району
«Якщо він озвучує думки маленької людини-ракети (Кім Чен Ина), їм настане кінець», – написав Дональд Трамп у Twitter
«Від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої»
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
Учора незаконні проросійські збройні формування 13 разів порушили перемир’я
За прогнозом чергового інженера-синоптика обласного гідрометеоцентру Надії Голі сьогодні, 26 вересня, очікується мінлива хмарність, без опадів
За таку «цяцьку» в інтернеті просять понад дві тисячі «баксів»
В останньому матчі Назар Волошин відзначився п’ятьма забитими голами
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ