up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Бойовики «ДНР» заявили, що затримали «українських диверсантів», які працювали на СБУ (відео)

Їх звинувачують у тому, що вони начебто хотіли підірвати у Донецьку телевежу

"Міністерство державної безпеки ДНР" заявило про затримання нібито співробітників Служби безпеки України, які начебто хотіли підірвати телевежу в Донецьку, повідомляє 24 канал.

Терористи стверджують, що главою "диверсійної групи" був військовослужбовець 8-го полку сил спеціальних операцій Міністерства оборони України Олег Вікторович Сугерей.

Терористи стверджують, що главою "диверсійної групи" був військовослужбовець 8-го полку сил спеціальних операцій Міністерства оборони України Олег Вікторович Сугерей.

"Згодом співробітниками СБУ було відпрацьовано завдання Сугерей О.В., а також іншим членам диверсійної групи, щодо здійснення підриву телевежі, розташованої в Петровському районі м. Донецьк", – заявили в "МДБ ДНР".

"В якості винагороди за вчинення диверсійно-терористичних актів вербувальники пообіцяли останньому надати допомогу у вступі на службу в СБУ, іншим членам групи було обіцяно винагороду", – додали бойовики.

16 серпня 2017, 15:26
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Завдяки співпраці з Smart Challenge провідні вітчизняні компанії отримують інформацію про студентів, які прагнуть працевлаштуватись, а спудеї своєю чергою бачать, що для того аби отримати хорошу роботу не обов’язково виїжджати закордон.
Жителів Миколаєва розвеселили – чи то випадково, чи то навмисно
Для евакуації горе-«екстремалів» задіяли навіть авіацію
До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні
З автівкою було все гаразд, а ось документи на неї виявилися «намальованими»
Поява пухнастої звірини справила неймовірне враження на десятки тисяч людей
У цьому мальовничому селі Луцького району відгуляли ювілейний День села
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ