up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Щоб стати «волонтерами» – викрали документи (Фото)

title
У Луцьку під приводом допомоги для важкохворих орудують шахраї

Як повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради на своїй сторінці у "Фейсбуці", одного з таких виявили їхні представники на пр-ті Президента Грушевського та Привокзальному майдані.

З’ясувалося, що дані особи викрали документи благодійного фонду та проводили незаконний збір коштів, які привласнювали для власних потреб.

"Орієнтовно о 14:50 год. інспектор помітив підозрілого волонтера, який наполегливо здійснював збір коштів. Через декілька хвилин біля міні-маркету «7/23» по пр-ту Президента Грушевського, 31 до даної особи підійшли члени громадського формування «Самооборона Волині» з уповноваженою особою «Міжнародного благодійного фонду «Центр»» Сафронюком Петром Петровичем, який зауважив що дана особа здійснює незаконний збір коштів від імені благодійного фонду «Центр» та було здійснено телефонний дзвінок на гарячу лінію 102.", – йдеться у дописі.
Даного підозрілого волонтера було доставлено та передано до Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області для з’ясування підстав збору та використання коштів. Як вияснилось згодом в місті Луцьку було затримано та доставлено до відділу поліції ще двох підозрілих волонтерів. Зі слів уповноваженої особи від «Міжнародного благодійного фонду «Центр»» Сафронюка П.П., дані особи викрали документи благодійного фонду та проводили незаконний збір коштів, які привласнювали для власних потреб.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Завдяки співпраці з Smart Challenge провідні вітчизняні компанії отримують інформацію про студентів, які прагнуть працевлаштуватись, а спудеї своєю чергою бачать, що для того аби отримати хорошу роботу не обов’язково виїжджати закордон.
Жителів Миколаєва розвеселили – чи то випадково, чи то навмисно
Для евакуації горе-«екстремалів» задіяли навіть авіацію
До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні
З автівкою було все гаразд, а ось документи на неї виявилися «намальованими»
Поява пухнастої звірини справила неймовірне враження на десятки тисяч людей
У цьому мальовничому селі Луцького району відгуляли ювілейний День села
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ