up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

У ковельської малечі відібрали комп’ютери

title
У Ковелі вже вдруге відбувся літній наметовий табір для підлітків «Острів». Це спільний проект братства храмового комплексу Почаївської ікони Божої Матері та монастиря св.Іоанна Предтечі на острові с.Вербка

Керівник табору – священик Роман Марчук, як і належить, звершив молебень «На початок всякої доброї справи» та, наголосивши на цілях і завданнях табору, благословив його учасників. Про це йдеться на сайті "Капличка.com".

Член братства Володимир Стрельников провів з молоддю бесіди на теми поведінки під час пожежі, блискавки та виявлення незнайомих предметів.

Прийшовши на монастирський острів, таборяни розпочали з найнеобхіднішого – вчилися самостійно розкладати намети та готували обід на багатті у казані.

Підліткам активно допомагали члени православного братства при храмі Почаївської ікони – навчали азів мандрівника, були за вожатих та брали на себе складні фізичні роботи.

Залишившись без смартфонів і планшетів, діти з радістю грали у футбол і бадмінтон, долучалися до військово-спортивних змагань, брали участь у різноманітних конкурсх, естафетах та квестах. І навіть звичайні пилка, молоток і викрутка здатні були надовго прикувати увагу найменших учасників табору, котрі тішилися можливістю бачити плоди праці власних рук.

Кожен день у таборі розпочинався та завершувався молитвою. А у вечері діти розпалювали велике багаття та мали можливість відверто поспілкуватися з священиком та один з одним.

Член братства Володимир Стрельников провів з молоддю бесіди на теми поведінки під час пожежі, блискавки та виявлення незнайомих предметів.

А енергійний Віталій Волосюк зранку до вечора з великим завзяттям вправлявся з таборянами у спортивних іграх та різноманітних змаганнях.

Мами підлітків на територію табору не допускалися (згідно правил заходу), а от участь татусів не тільки заохочувалася, але й була необхідною. І батьки відгукнулися, знайшли час та активно допомагали в проведенні табору.

Свіже повітря, духовно здорова атмосфера, нові знайомства та погляди на життя – це головний плід і наслідок підліткового наметового табору. Допобачення «Острів», тепло твого багаття ще довго буде зігрівати серця його учасників.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ