up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Учора українські прикордонники тричі відмовилися від хабарів

Порушників, які пропонували охоронцям кордону незаконну вигоду, передано представникам Національної поліції

Минулої доби співробітники прикордонного відомства зафіксували три випадки пропонування хабарів на кордоні з Молдовою, Польщею та на лінії розмежування.

Громадянин Польщі запропонував прикордоннику Мостиського загону 100 доларів США.

В пункт пропуску «Кучурган», у пішому порядку, на вихід з України прибув громадянин Молдови, 1955 року народження. Під час паспортного контролю охоронці кордону виявили, що чоловік значно перевищив встановлені терміни перебування на території України. Тоді громадянин, щоб ухилитися від відповідальності, спробував «вирішити» питання та запропонував прикордонникам Білгород-Дністровського загону грошову винагороду в розмірі 1000 гривень.

А громадянин Польщі, аби незаконно виїхати з території України через пункт пропуску «Шегині», що на українсько-польському кордоні, запропонував прикордоннику Мостиського загону 100 доларів США.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка», військовослужбовці також зафіксували випадок пропонування грошової винагороди за безперешкодний пропуск через лінію розмежування громадянином України, що слідував з неконтрольованої території.

В усіх випадках співробітники прикордонного відомства  від неправомірної вигоди відмовилися, а факти дачі хабарів були задокументовані.

20 серпня 2017, 14:21
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Завдяки співпраці з Smart Challenge провідні вітчизняні компанії отримують інформацію про студентів, які прагнуть працевлаштуватись, а спудеї своєю чергою бачать, що для того аби отримати хорошу роботу не обов’язково виїжджати закордон.
Жителів Миколаєва розвеселили – чи то випадково, чи то навмисно
Для евакуації горе-«екстремалів» задіяли навіть авіацію
До 75-річчя створення УПА вдруге відбудеться фестиваль повстанської пісні
З автівкою було все гаразд, а ось документи на неї виявилися «намальованими»
Поява пухнастої звірини справила неймовірне враження на десятки тисяч людей
У цьому мальовничому селі Луцького району відгуляли ювілейний День села
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ