up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Завод Коломойського та будівлю «Студії 1+1» арештовано у справі Приватбанку

Прокуратура розслідує справу про розкрадання рефінансування

Печерський районний суд Києва 4 вересня арештував будівлю заводу «Біола» в Дніпрі, а також будівлю в Києві, яку орендує телерадіокомпанія «Студія 1+1», у справі розкрадання коштів із Приватбанку

У рамках розслідування справи про розкрадання 19 млрд гривень, виділених на рефінансування Приватбанку, прокуратура через суд домоглася арешту на таке майно: земельні ділянки в Одеській області, Овідіопольському районі, що належать ТОВ «Хаджибей»; масив «Золотий берег» (акваторія Чорного моря); нежитлові приміщення житлово-офісного будинку та підземного паркінгу в Києві по вул. Кирилівській, 23 (орендує «Студія 1+1»), що належать ТОВ «Поділ Нерухомість»; будівлю заводу «Біола» в Дніпрі на вул. Берегова, 135, яка належить ТОВ «Ерлан»; літак Boeing 767-300 (власність португальської Pennylane - Comercio Internacional LDA). Інформація про це міститься в судовому реєстрі, передає LB.ua.

Приватбанк перейшов у державну власність, оскільки попередні власники – Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов - довели його до неплатоспроможності.

Крім того, арештовано приналежне ТОВ «Імме» будівлю в Києві на проспекту Степана Бандери, 34 площею 6 921 кв. м; нежитлові будівлі в Дніпрі по вул. Чкалова, 27, що належать ТОВ «Акватера» і ТОВ «Арлан»; будівлю торгового павільйону в Одесі по вул. Космонавтів, 32 (належить ПАТ «Проектно-пошуковий інститут «Південмедбіосинтез»).

Крім того, 7 вересня суд ухвалив рішення про арешт зернового терміналу «Бориваж» в Одеській області (належить ТОВ «Агротермінал Логістик»).

Нагадаємо, в НАБУ є ще одне кримінальне провадження щодо Приватбанку. Детективи розслідують факти можливого зловживання своїм службовим становищем посадовими особами Національного банку України, а також розтрати коштів Приватбанку в особливо великому розмірі, скоєної менеджментом і власниками істотної участі банку (ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України), внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації банку в сумі понад 100 млрд гривень. Справа стосується незаконного надання кредитів попередніми власниками і топ-менеджерами фінустанови.

21 грудня 2016 року Приватбанк перейшов у державну власність, оскільки попередні власники - Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов - довели його до неплатоспроможності.

13 вересня 2017, 11:07
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ