up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Працівники Волинського центру екстреної медичної допомоги трудились у поті чола

Минулого місяця до диспетчерської надійшло 16762 звернень від жителів області, бригади здійснили майже 14 тисяч виїздів

Оксана КРАВЧЕНКО
Практика, коли лікарі «швидкої» обслуговували всіх, хто звертався по допомогу на номер 103, відійшла у минуле. Є чіткі правила , що регламентують порядок виїзду бригади до пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги.

Є чіткі правила , що регламентують порядок виїзду бригади до пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги.

Зокрема, якщо стан хворого супроводжується: знепритомленням, судомами, раптовим розладом дихання, болем у ділянці серця, блювотою кров’ю, гострим болем у черевній порожнині, зовнішньою кровотечею, ознаками гострих інфекційних захворювань, гострими психічними розладами, що загрожують життю; якщо він зумовлений: усіма видами травм, ураженням електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням, асфіксією всіх видів, ушкодженнями під час надзвичайних ситуацій (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо), отруєннями, укусами тварин, змій, порушенням нормального перебігу вагітності, —ви маєте право викликати швидку допомогу. А от при застуді чи радикуліті слід звертатися до сімейного лікаря.
Зрозуміло, що рідним хворого іноді важко оцінити ситуацію. За інформацією, отриманою від тих, хто звертався на «швидку», 84 відсотки викликів були екстреними.
Керівники бригад ЕМД при безпосередньому контакті з пацієнтами, за станом об’єктивного обстеження їхнього здоров’я, встановили, що екстреної допомоги потребувало насправді всього 60 відсотків недужих.
У серпні старші лікарі-консультанти Волинського центру екстреної медичної допомоги більш як 2 тисячам хворих надали поради в телефонному режимі.

 

 

13 вересня 2017, 12:45
ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Українська сторона СЦКК назвала такі дії грубим порушенням Мінських домовленостей
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ