up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Спортсмен на окупованій території розгорнув синьо-жовтий прапор і порвав грамоту «ЛНР»

title
Чоловіка заарештувало «МГБ»

Український майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко в підконтрольній незаконній організації «ЛНР» Кадіївці (колишній Стаханов) розгорнув прапор України, а також порвав грамоту «ЛНР», яку йому вручили на церемонії нагородження під час змагань.

Український майстер спорту з поліатлону Віктор Степаненко в підконтрольній незаконній організації «ЛНР» Кадіївці (колишній Стаханов) розгорнув прапор України, а також порвав грамоту «ЛНР», яку йому вручили на церемонії нагородження під час змагань. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Новини Донбасу та сторінку в Facebook блогера Антона Птіцина.

Після цього «МГБ» заарештувало спортсмена. Пізніше «МГБ ЛНР» заявило, що ці дії спортсмена змусила здійснити СБУ, нібито, загрожуючи життю та здоров'ю його матері. «З урахуванням усіх обставин Віктору Степаненку було винесено попередження про незаконність подібних дій», – повідомили в угрупованні.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ