up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

Священик, який 45 років служить у Цегові, одержав другого наперсного хреста і орден (фото)

title
Нагороди вручив керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл

12 вересня керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Різдво-Богородичну громаду села Цегів Мар’янівського благочиння. На запрошення настоятеля храму протоієрея Олександра Солодухи владика звершив Божественну літургію у місцевому храмі, якому цього дня виповнилось 120 років. 

В часі Літургії настоятеля Різдво-Богородичного храму села Цегів було нагороджено правом носіння другого наперсного хреста.

В часі Літургії настоятеля Різдво-Богородичного храму села Цегів було нагороджено правом носіння другого наперсного хреста. Цю високу нагороду отець Олександр Солодуха отримав з нагоди його 45-ї річниці пастирських трудів у Цегові. Разом з тим, настоятель Різдво-Богородичного храму села Цегів цими днями святкує день народження та день пам’яті свого небесного покровителя – святого благовірного Олександра Невського. 

Наприкінці богослужіння відбувся традиційний хресний хід, після якого протоієрей Олександр Солодуха та парафіяни громади села Цегів висловили вдячність єпископу Нафанаїлу за архіпастирський візит. Владика, в свою чергу, подякував усім за гостинний прийом, вкотре відзначивши вагомий внесок настоятеля храму у підтримку віри в людських серцях. За довголітні труди на славу Божої Церкви, єпископ Нафанаїл відзначив отця Олександра орденом Української Православної Церкви «Преподобного Нестора Літописця» 3-го ступеня.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ