up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

150 німецьких пілотів дружно «захворіли»

title
Працівники авіакомпанії фактично вдалися до неоголошеного страйку

Німецька авіакомпанія Air Berlin у середу, 13 вересня, змушена другий день поспіль скасовувати рейси через раптову «хворобу» великої кількості пілотів. На думку експертів, йдеться про неоголошений страйк, який у Німеччині вважається незаконним. Як і днем раніше, близько 150 пілотів компанії повідомили про свою хворобу та, відповідно, не вийшли на роботу. Напередодні, 12 вересня, було скасовано понад сто рейсів Air Berlin, що зачепило близько 12 тисяч пасажирів. За два дні було скасовано загалом близько 200 рейсів, повідомляє Deutsche Welle.

Утім, у авіакомпанії висловили надію на те, що вже у четвер, 14 вересня, вона зможе повернутися до нормальної роботи, оскільки кількість пілотів, які «хворіють», вже пішла на спад, вони повідомляють про «одужання» та готовність вийти на роботу.

У середині серпня Air Berlin оголосила про своє банкрутство і нині веде переговори про розпродаж своїх активів.

Масова «хвороба» пілотів авіаперевізника спалахнула за кілька днів до кінцевого терміну (15 вересня) для потенційних інвесторів щодо подання заявок на купівлю активів Air Berlin. У середині серпня Air Berlin оголосила про своє банкрутство і нині веде переговори про розпродаж своїх активів. Керівництво Air Berlin заявило, що така поведінка пілотів «загрожує існуванню» авіакомпанії та може відлякати потенційних інвесторів. 

У вівторок німецька профспілка Verdi висловила свою солідарність з пілотами, які таким чином влаштували неоголошений страйк. Як заявили у профспілці, усі переговори, які ведуться навколо неплатоспроможності Air Berlin, точаться навколо економічних інтересів перевізника, але жодним чином не стосуються інтересів восьми тисяч осіб, які працюють в компанії. Причиною для неоголошеного страйку пілотів вважають провал переговорів із керівництвом компанії щодо збереження робочих місць новим власником.

Тим часом міністр транспорту Німеччини Александер Добріндт (Alexander Dobrindt) 13 вересня закликав пілотів завершити їхній «ризикований маневр» та повернутися до роботи, що було б в інтересах усіх працівників Air Berlin.

Як зазначає агенція AFP, набільший німецький авіаперевізник Lufthansa, який вже орендує 38 зі 140 літаків Air Berlin, є основним претендентом на купівлю більшої частини активів збанкрутілого перевізника.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ