up-arrow
ОСТАННІ НОВИНИ Архів рубрики

«Царська риболовля» – браконьєр заплатить майже 100 тисяч (фото)

title
Спритник розставив уночі 15 сіток

Напередодні, 12 вересня, о 4 год. 30 хв., в ході проведення рибоохоронного рейду, Чернівецький рибоохоронний патруль виявив порушення на 94 352 грн.

Чоловік виловив рибу у кількості: судак – 43 шт.; короп – 9 шт.; червонокнижний вирезуб – 1 шт.; сом – 1 шт.; лящ – 60 шт.; карась – 22 шт.; окунь – 63 шт.; плітка – 560 шт.

Громадянин здійснював лов риби з човна «Прогрес-2м» з мотором незаконними знаряддями лову – 15 ставними сітками. Чоловік виловив рибу у кількості: судак – 43 шт.; короп – 9 шт.; червонокнижний вирезуб – 1 шт.; сом – 1 шт.; лящ – 60 шт.; карась – 22 шт.; окунь – 63 шт.; плітка – 560 шт.

Інцидент відбувся на Дністровському водосховищі, в межах с. Пижівка, Новоушицького району Хмельницької області. На браконьєра складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Знаряддя лову та човен було вилучено.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян не нехтувати правилами рибальства. У разі виявлення порушень, прохання повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ РУБРИКИ
Підготовлено проект, завдяки якому виробництво стане безвідходним
На старт вийшло 111 учасників різного віку та спортивної підготовки
Для зірки «Вікінгів» Кетрін Винник це буде дебютна робота в якості режисера
Виставку, присвячену Війні на сході України та участі в бойових діях хочуть приурочити до Дня Захисника України 14 жовтня
Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров'я Ігор Ващенюк
Вона не збирається повертатися на роботу в НБУ
За два дні на «Іграх Нескорених» у Торонто, де змагаються військовослужбовці, які отримали поранення, Україна виборола повний комплект нагород: золоту, срібну і бронзову
line ПИТАННЯ ТИЖНЯ